| scumpik010 a întrebat:

Pff, m-am despartit de fostul acum un an de zile, acum sunt cu un baiat de 5 luni, ne iubim si totusi il visez pe fostul(si el este implicat intr-o relatie, am mai vorbit cu el pe mess, si la un momentdat mi-a sp ca ink mai tine la mine, nu stiu c sa mai cred)oare de ce il visez? plizz cat mai multe pareri:*:*:*mersi muuulllttt! FUNDAAAA!

1 răspuns:
| Eooo a răspuns:

Poii nu-ti trebuie alte pareri trebuie sa faci ceaa ce vrei tuu... trebuie sa-ti urmezii inima...numai asa poti alege lucrul cel mai benefic pentru tine.nimeni nu poate stii ce se petrece in inima ta de fapt