| H2O2 a întrebat:

Servus!
In urma cu 3 luni m-am despartit de prietenul meu.,, el si-a facut o alta relatie eu la felhappy... de 2 saptamani in ziua in care eu m-am certat cu prietenul meu si el s-a despartit de prietena lui ( eu fara sa stiu ca el s-a despartit de acea fata ). In acea zi m-a cautat am vorbit cu el, fel si fel de chestii in legatura cu fosta noastra relatiehappy, insa eu nu i-am acordat atentiehappy, mai mult eu ma gandeam la prietenul meu cu care m-am certat am analizat bine treaba si amdecis sa nu mai continuam pentru ca nu are nici un sens,,, in finebig grin. Deja vorbeam tot mai des cu fostul' prieten,,,happy pana cu doua zile in urma am decis sa-i zic ca eu inca mai tin la el, iar el imi raspunde " nu stiu ce sa zic"happy tot ii trimit sms-uri dar nu-mi raspunde la ele,,,big grin. Oare ce s-o fi intamplat...happysa- suparat pe mine si ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| ♥.Sagemix a răspuns:

Nu cred ca s`a suparat. Nu avea de ce, in primul rand. thinking Poate este confuz si a dorit sa stea putin deoparte si sa analizeze mai bine situatia, fara sa-l influentezi tu. thinking
Eu una consider, ca din moment ce ti-a zis ca ' nu stiu ce sa zic', clar este nehotarat si nu stie daca sa continuie sau nu.Depinde si de tine. daca tu crezi ca desi n-a mers de prima data, va merge a 2a oara, insista si vezi ce iese. Insa, trebuie sa fii constienta ca nu va mai fi chiar la fel, ca ideea ca v-ati mai despartit o data, va fi mereu acolo intre voi. happy
Eu zic sa-l lasi in pace, un timp, si daca el va vrea sa mergeti mai departe cu relatia voastra iti va spune. Tu deja ai facut tot ce-a tinut de tine, i-ai spus ca inca tii la el. Totul depinde de ce va hotari el. Daca iti va zice ca nu mai vrea nimic cu tine, eu zic sa treci peste! Mai sunt destui baieti pe planeta asta. tongue

3 răspunsuri:
| Nebuneală a răspuns:

E o poveste mai incurcata dar eu personal cred ca si el te mai place. Si imi dau seama dupa ce ai zis ca te-a cautat. Cand i`ai marturisit ca inca il mai placi... poate el nu a mai raspuns la mesaje ca ii era frica ca o sa te piarda din nou! (parerea mea) Ar trebui sa afli sigur daca el mai tine la tinewinking! si apoi o sa fie mai usor de raspuns la intrebarile tale!

| Didii15 a răspuns:

Eu cred ca asta vroia sa auda de la tine:ca inca mai tii la el. dar incearca sa'l uiti:* Toti baietii sunt la fel oh go on

Good luck!; x

| mihaela_6002 a răspuns:

Sunt de acord du 'didi' .absolut.parerea mea este ca vrea sa te joace pe degte, sa ii confirmi acest lucru ca inca il placi. n`a fost decat un joc din care a iesit invingator. Pur si simplu fii indiferenta! Nu`l mai cauta.stiu ca e greu.dar.nu trebuie sa-l lasi sa`si bata joq de tine.Luati o pauzahappy. Mult noroc.