| nimic:*de:*spus:* a întrebat:

Pff...mai am o intrebarebig grin este normal sa curga si cheaguri in timpul menstruatiei? mersi anticipat:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este normal. dar trebuie sa fii putin atenta pentru ca nu este normal sa fie mari aceste cheaguri si in exces. mici chegulete, nu cred ca sunt o problema.si eu am asa ceva in timpul menstruatiei, am fost la un control de rutina si am spus si acest lucru. mi s-a spus exact ce ti-am spus si tie putin mai sus.

10 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Da. E normal.

| DenissaDeea a răspuns:

Da cu siguranta e normal dar nu in exces, daca iti curge cheaguri in exces mergi la un medic ginecolog pentru un consult.

| Ea12345 a răspuns:

E normal, insa daca sunt multe, nu mai e normal...thinking

| otypa a răspuns:

Da este normal

| Elena0210 a răspuns:

Da e normal dar daca ti se pare ceva in neregula atunci ar fi mai bine sa mergi la un control!

| bubu_7778 a răspuns:

Da este normal atata timp cat ele nu sunt foarte abundente.

| leluc a răspuns:

Este normal

| rita a răspuns:

Dap

| nimic:*de:*spus:* explică:

Nu sunt mari cheagurile doar k is mai evidente k de obicei si le am in primele 2-3 zile

| valeria21 a răspuns:

Da.normal,asa se curata corpul.nu trebuie sa curga ffff mult!