| ralucuza a întrebat:

Plac un baiat pe care il place si prietena mea dar eu cred ca el o place pe ea! cum sa aflu daca ma place! DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| stefanev a răspuns:

Fii tu insati, nu forta lucrurile pentru a nu lasa alte impresii cum ca ai fi disperata dupa el. Comporta-te normal, stai pe langa el, acorda-i atentie, zambeste-i, iar timpul il va face sa se hotarasca.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Vezi cum se comporat cand e cu tine si pr ta. pe care o priveste mai mult mai insistent "holbat" asa la care zambeste langa care sta pe care o tachineaza pe care o cauta happy

| Angelique a răspuns:

Invita-l la un suc,la cinema... oriunde,sa vorbiti si sa va cunoasteti mai bine, si apoi o sa vezi daca te place, SucceswinkingFundabatting eyelashes

| Gaby119711 a răspuns:

Simplu il intrebi direct in fata cam ceva de genu "Fraiere eu sau ea ce alegi?"

| Deny_6865 a răspuns:

Pai daca este mai rautacios cu tine sau daca se uita la tine tot timpul sau daca vrei sa afli repede pune-i intrebarea in fata