| DariaCurca11 a întrebat:

Plac un baiat popular.Cum sa se indragosteasca de mine?

Răspuns Câştigător
| writtennnns72 a răspuns:

Încearcă să pari indiferentă şi fă-ţi câţi mai mulţi prieteni, oameni care nu îl cunosc cât şi oameni care îl cunosc! El fiind un băiat popular o să vadă în tine o fată misterioasă care este cunoscută şi plăcută de mulţi. Încearcă să faci o impresie bună tuturor iar când prietenii lui te vor vedea sigur vor avea ceva bun de spus despre tine. Încearcă să te faci plăcută mai ales de băieţi, când va vedea câţi te vor şi nu eşti cu ei sigur o să încerce el, pentru că na, mândria de băiat. Dar întâi mai bine îl cunoşti ca să nu te bagi într-o relaţie cu un fiţos! Cunoaşte-i firea şi îndrăgosteşte-te de sufletul lui, nu de apectul lui.
Baftă!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca e frumos si tu nu slabe sanse poate pentru o noapte

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Ce înțelegi sau ce vrei sa spui, prin "viitor cu el"?

| DariaCurca11 explică:

Deci eu il plac si e popular dar vreau sa ma iubeasca ca sa am un viitor cu el...

| RAY a răspuns (pentru DariaCurca11):

Iubirea cum apare e un mister stiintific, nu fa confunzia intre atractie sexuala si iubire, iubirea apare inconstient, acel baiat daca e tanar scopul lui e sa faca sex cat mai des si e si normal de ce sa te omori cu relati la varsta aia plus ca ai concurenta nu esti tu singura care il place, nu putem face pe cineva sa ne iubeasca sa stii asta

| nexthurricane a răspuns:

Simplu,te imbraci sexy si il eviti mult si o sa vina singur la tine in 4 labe.