| cassie200 a întrebat:

Poate cuiva sa ii mai pese de tine daca nu te mai baga in seama(e vorba de un baiat)?

Răspuns Câştigător
| alliwtsa a răspuns:

DA,cu siguranta.poate ca nu vrea sa arate ca inca tine la tine enorm:XDaca nu te baga in seama asta nu inseamna ca nu te observa sau ca nu existi pentru el. Sper ca te-am ajutat. fundita?smug

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Da,pentru ca intervine orgoliul,timiditatea,frica de a nu fi respins, dar te place cu siguranta; pe de alta parte, sunt si exceptii

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Depinde de relatie pi care ai avut-o cu el si din motivul pentru care v-ati despartit nu? in mod normal cred ca o spune doar asa ca sa te faca sa suferi
dar sunt si cazuri de barbati care spun nu si nu ramane! fundita?

| Summer a răspuns:

Da poate! Aici e vorba despre orgoliu si e o discutie foarte lunga. Totusi depinde de motivul pentru care el nu iti mai vb etc. Dar nu uita ca "Orgoliul e buzduganul fricii". Poate ii e teama de ceva, de ex sa tina la tine, sa te iubeasca etc!

| СЛивка a răspuns:

Desigur ca poate sa-i pese de tine cu siguranta ti-o spus din propria experienta.de obicei nu vreau sa-i arat ca-l iubesc enorm(cu toate ca-i asa)ma fac mai indiferenta iar asta ii provoaca o gelozie enorma si il face cu multmai mult sa ma indrageasca... daca nu te ia inseama asta inseamna ca nu vrea sa-ti arete direct ca tine la tine, nu e nimic strasnic nu-ti fa griji asta se va reface.succese

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da!

| ddeeapisicuta a răspuns:

Daa