| mateia821 a întrebat:

Cum m-as putea baga in seama cu un baiat sau cu ce subiecte de vorba sa incep?

11 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Pai spune-ne mai multe despre baiat. De unde il cunosti? Unde il intalnesti etc

| mateia821 explică (pentru Lioana):

Ne intalnim la scoala, sta la clasa alaturata si de multe ori mai merg in clasa lor caci cunosc cateva fete

| Lioana a răspuns (pentru mateia821):

Doar priveste-l in ochi si zambeste-i! Daca il intalnesti in drum spre scoala, saluta-l!

| LordCristobal a răspuns:

De obicei fetele așteapta ca băiatul să facă primul pas.Dar dacă ești o fata care dorește să agațe asta e foarte bine.
Bun,să zicem că îți place de un băiat.Te duci la el,îi spui că îți place de el,că îi ești foarte simpatic și că e un băiat foarte frumos. Apoi îi bati apropouri sa ieșiți la o întâlnire.
Daca băiatul accepta întâlnirea trebuie să abordezi o gama larga de subiecte. Puteti vorbi despre școală, munca, interesele și pasiunile fiecăruia, despre știri contemporane, planuri de viitor și mai ales despre dragoste.Il întrebi ce i-a plăcut la tine, ce părere are despre dragostea la prima vedere și ce fel de femei prefera.
Cam astea ar fi subiecte de discutat.
Sper că te-am ajutat!

| 1997onur a răspuns:

Salut bună ce faci

| 120bulevard a răspuns:

Vorbeste-i despre masini si anime-uri ca siguri iti cade in genunchi

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Salut și vorbiți adică cei atata de greu?

| andreipaskk1 a răspuns:

Ii ceri instagramu la baiat sau pui dala cu chat la story si vorbiti pe Instagram cateva zile subiecte normale si cand va vedeti fa si tu vrajeala de aia ca te pui pe el si ii zici ca esti obosita si vezi si tu cum decurge da o chestie subtila e sa ii faci asa cu degetul o linie gen pe picior sau pe piept sau pe burta si sa ai unghi albe

| andreipaskk1 a răspuns (pentru andreipaskk1):

Da tu vrei o relatie sau doar sa faceti aia

| datimiFUNDAsuntDISPE a răspuns (pentru andreipaskk1):

La ce te referi "sa faca aia"?

| andreipaskk1 a răspuns (pentru datimiFUNDAsuntDISPE):

Sa faca sex