| Duhovnicul a întrebat:

Poate exista o relatie strict de prietenie dar foarte stransa intre un barbat si o femeie? Asta in cazul in care amandoi sa fie heterosexualihee hee

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu cred intr-o relatie de prietenie intr-un barbat si-o femeie. Am asa ceva iar pana-n momentul de fata nu s-a pus problema de sentimente sau de vreun act sexual.

| madalicious a răspuns:

Din nefericire nu fara sex. Ei doi fiind heterosexuali pana la urma vor ajunge sa aiba o relatie de prietenie stransa, dar...cam sexuala. Vor ajunge sa faca sex impreuna odata sau de mai multe ori si dupa aceea legatura de prietenie se rupe, sau se intensifica, depinde de ce sentimente au ambele persoane.

| User a răspuns:

Mda, foarte stransawhistling

| madagascar a răspuns:

Se poate eu am avut un prieten foarte bun unde locuiam eu, acum m-am mutat, eram cei mai buni prieteni si era foarte tare, eu nu l-am vazut niciodata altfel si nici el, pentru ca nu are rost sa strici o prietenie frumoasa pentru o relatie care nu vei sti daca merge, eu zic ca se poate, si uneori chiar simti nevoia sa ai un prieten de sex opus, daca stau bine sa ma gandesc de-alungul anilor, cei mai buni prieteni ai mei au fost baieti, eram o super gasca si niciodata nu m-am gandit sa fiu iubita vreunuia dintre ei.

| stefangeles a răspuns:

Cred ca exista am legata prietenii stranse cu persoane de sex opus, doar prieteni, nu iubiti, amanti sau mai stiu eu ce deci este posibil big grin

Răspuns utilizator avertizat