| anonim_4396 a întrebat:

Pot rămâne însărcinată daca a ejaculat pe el in cantitate foarte mica, eu eram în chiloți și m-am așezat pe el fix unde avea sperma?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cati anisori ai, dar este ingrijorator sa nu aveti nici cele mai elementare notiuni despre organele voastre sexuale si despre ce se poate intampla cand va jucati cu ele.

Vad ca ai acces la internet si cu siguranat poti citii ceea ce mama ta sau scoala nu te-au invatat, dar ai ales sa ignori cea mai importanta informatie, care te-ar putea ferii de necazuri.

Pentru cunsotintele tale, afla ca nu se poate ramane gravida decat daca:
- femeia este in perioada fertila iar
- sexul are loc numai in vagin.

Cu perdeaua, chilotii, dusul, apa din baie, scaunul wc-ului, prosopul, hartia igienica si degetele murdare NU se poate ramane insarcinata!

2 răspunsuri:
| Ka0ru a răspuns:

Nu!

| CristianPetre2002 a răspuns:

Si de asta avem nevoie de educatie sexuala in scoli inca un exemplu