| anonim_4396 a întrebat:

Pot ramane însărcinată dacă am luat escapelle în timpul ovulatiei?(am luat-o la o oră după contactul sexual)

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Catrice a răspuns:

Nu mă.

| Sofer a răspuns:

Nu ramai.

| Teo29 a răspuns:

Sanse de sarcina acum nu cred ca mai exista, dar, pastila de a 2 zi iti va face mari probleme pe viitor, cu dereglari ale menstruatiei.

Sfat : Folosiți prezervativul datile viitoare, corect, și de fiecare data!

| Mihaela2023 a răspuns:

În niciun caz nu poti rămâne însărcinată cu pilula de a doua zi, este făcută pentru așa ceva nu ai cum

| RobertGiovani a răspuns:

Da, sansele sunt foarte mari! Spun din experienta ma-tii!