| anonim_4396 a întrebat:

Poti ramâne insarcinata daca faci sex cu un ipotent?

12 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Daca faci sex cu el in mod sigur nu e impotent ceea ce inseamna ca poti ramane insarcinata.In cazul in care el e steril(nu poate face copii)nu poti ramane insarcinata.Dar poti sti sigur? Mai bine protejeaza-te.

| maradi3 a răspuns:

Categoric da...insa doar pe hartie! laughing)

| AllinaDaniella a răspuns:

Ipotent rolling on the floor)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Invata mai intai ce inseamna impotent, cum se scrie corect si pe urma pune intrebari tampite.

| neutrino a răspuns:

Daca se va intampla aceasta minune, sigur vei ramane insarcinata!

| Fatamuntilor a răspuns:

Slabe sanse...NU poti sigur daca e impotent sau nu.
Dar poti lua BTS-urile.

| h3r a răspuns:

laughing

| Felys a răspuns:

Daca e ipotent cum poti tu sa faci sex cu el, poate doar cu limba

| fotbalistata a răspuns:

Pai cum faci sex daca e impotent? din cate stiu eu impotent nu i se ridica..deci poate vreai sa spui steril?!

| mssch a răspuns:

Daca e impotent nu ai cum sa faci sex cu el.
Impotent = nu i se scoala... ^^

| istetu a răspuns:

Daca e ipotent nu poti face sex cu el.Atunci clar nu ai cum sa ramai insarcinata.

| madalin150 a răspuns:

Buna! NU, nu poti ramane!