| angel333 a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca nu a ejaculat in tine?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poti. Riscul e variabil si depinde de experienta barbatului si de erioada lunii in care are loc contactul sexual.

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, daa nu a ejaculat, atunci nu poti ramane, dar nu uita de protectie pentru ca nu se stie, si din greseala...

| marie a răspuns:

Dupa parerea mea nu, dar...thinking

| LaR1sA a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata daca nu ejaculeaza in tine si daca o "scutura" inainte de a relua actul sexual!

| YLLL a răspuns:

Nu. Dar ai folosit prezervativ?
Adică el a folosit?laughing
Dacă da.nu ai cum. prezervativele ofera 99% protecţie impotriva sarcinei si bolilorwinking