| IDK98989823 a întrebat:

Poți sa agati ușor cu un bmw seria 5 2020 o fata care e f încrezătoare, deșteaptă și mai are și bani mulți? Am o șansă cu asa masina sa ma combin cu ea?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca te iubeste sigur, nu conteaza masina sau banii, dar azi mai gasesti femei sincere? Ca toate sunt materialiste chiar si asta care zici tu ca are bani multi, tot după unul cu bani se uita ca asa sunt unii oameni cu toate ca au destul, niciodata nu sunt multumiti cu ce au, vor mai mult si mai mult. Pe acesti oameni nu îi multumeste nimeni niciodata.

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pe una lesinata de foame, poate o impresioneaza masina, dar tipa despre care vorbesti tu, s-ar putea sa aiba si alte criterii/pretentii. Daca zici ca are multi bani, un 5ar de 4 ani, s-ar putea sa nu insemne mare lucru. S-ar putea sa nu-i pese de masina deloc sau s-ar putea sa fie nevoie de una de 3 ori mai smechera ca s-o impresioneze. Unele cu bani multi trag la bani si mai multi, iar altele, desi nu se uita chiar la un coate goale/mate fripte, nu pun atat de mult pret pe avere, dar se mai uita si la ce ai in cap sau cum arati.winking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru funda

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nee, merge cu doar cu Polo, Fiesta sau Corsa. Sa iti dea seama ca nu compensezi nimic cu masina.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa agati orice "parasuta" sau pitipoanca cu masina aia, ca o fata desteapta va ramane rece la oferta ta, contand ce ai in cap, cum te comporti, cum arati samd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ea se va combina cu mașina ta. Tu, nu.

| mihai69 a răspuns:

Dacă faci Uber, poate...

| Celdrept a răspuns:

Nu prea, adică dacă nu ai vrăjeală și nu ești inteligent nu prea, decât cele rupte de foame dar alea se uita la masina ta nu la tine.