| Adelina_1272 a întrebat:

Poti sa cumperi un test de sarcina de la farmacie daca esti minor?:d

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sigur ca poti.
Testul poate fi pentru sora ta mai mare, pentru matusa, mama sau vecina ta!
Nu te intreaba nimeni nimic.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da, poţi, pentru că nu există nicio limită de vârstă. Şi la urma urmei, dacă îţi sunt puse întrebări, le poţi spune că este pentru altcineva.

Abh
| Abh a răspuns:

Daca poti face sex minor fiind, nu vad de ce nu te-ai descurca sa cumperi un test de sarcina.

| Cătălina a răspuns:

Sigur ca da, doar farmacista nu te intreaba cati ani ai si chiar daca te-ar intreba nu conteaza absolut deloc daca esti minor sau nu.

| delisa a răspuns:

DA! nu te intreaba nimeni nimic

| n3bunatica a răspuns:

Da.te poti duce

| Deniisze a răspuns:

Da, de ce nu? La câte minore însărcinate avem în ţară...

| maissner a răspuns:

Da poti. Am cumparat eu pentru sora mea big grin.

| volum a răspuns:

Nu cred. dar du-te si incearca

| AnnA_9539 a răspuns:

Da cum sa nu potitongue nu ii intereseaza pe altii cui il dai:* stai linistita zici ca e pentru verisoara ta si gata faci si tu putin pe''proasta''ca sa nu isi de-a alea seamatongue

| blondyxu a răspuns:

Da normal. nu te intreaba nimeni pentru cine e

| Katalina_1496 a răspuns:

Da poti...