| GeorgeDRX a întrebat:

Poti suferi de ejaculare precoce la 13 ani?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi linistit ca esti perfect sanatos. Aproate tuturor baietilor adolescenti li se intampla la fel chiar daca multi nu vor recunoaste nici in "ruptul capului"

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ejacularea produsa foarte rapid este ceva normal la varsta ta la fel ca si polutiile nocturne necontrolabile ce vor urma.

| GeorgeDRX explică (pentru corbulalbrosu):

Ca sa-ti zic, deci nici macar nu ating organul genital, doar vad ceva ipostaza xxx timp de o perioada putin mai lunga de timp si imi iese putina sperma in varful organului, este normal la varsta mea?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru GeorgeDRX):

Este o reactie cat se poate de normala a organismului tau la excitatia indusa vizual.

| GeorgeDRX explică (pentru corbulalbrosu):

Deci nu sufar de ejaculare precoce? Sunt complet sanatos?

| GeorgeDRX explică (pentru corbulalbrosu):

Buna aia cu ruptul capului laughing))))))))))))

| GeorgeDRX explică (pentru corbulalbrosu):

Si cam pe la ce varsta o sa treaca?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru GeorgeDRX):

Greu de dat un raspuns.Este diferita de la individ la individ. Depinde cat de "aventuroasa" este viata fiecaruia. Dar asta este strict doar o parere de-a mea. Multa sanatate.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru GeorgeDRX):

Poti fi linistit ca esti perfect sanatos. Aproate tuturor baietilor adolescenti li se intampla la fel chiar daca multi nu vor recunoaste nici in "ruptul capului"

| mihai69 a răspuns:

Da; și la 13, și la 31, chiar și la 77!

| neutrino a răspuns:

Este normal sa "potii" suferi!

| Emilian65 a răspuns:

Da, la incepatori este posibila ejacularea precoce.

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

La orice varsta poti suferi de ejaculare precoce, desi in 90% din cazuri e doar din motive psihologice. Incearca sa fii mai relaxat in timpul sexului sau sa gasesti o prietena care sa te inteleaga si sa fi alaturi de tine.