| NothingImportant200 a întrebat:

Povestea mea e foarte lunga, de aceea va rog sa citit pana la capat! Intr-o seara m-am apucat sa dau massuri si am dat massul acela cu cat la suta tii la mine si un baiat de care imi place 100% a zis 70 %. Apoi i-am cerut numarul de telefon si a zis:"asa incepe mereu "(de referea la o relatie). Alta chestie a fost atunci cand m-am certat cu niste fete si plangeam s-a asezat in banca cu mine si a inceput sa ma faca sa rad. Cand ne jucam adevar si provocare pe mess l-am intrebat: "Nu e asa ca nu poti sa stai o zi intreaga cu mine?" si a zis :"Nu. Pot rezista o zi cu tine, doar daca nu ma enervezi si tu nu prea ma enervezi, deci da. " E in clasa cu mine. Credeti ca ma place? Si chestia cu 70% e ca tine la mine, nu ca ma place.

Răspuns Câştigător
| TI a răspuns:

Uite, eu cred ca va placeti reciproc!
Tot ce trebuie sa faci, zic eu, e sa vorbesti cu el despre chestia asta. Unora le este rusine, dar asta inseamna ca nu isi doresc cu adevarat ceea ce spun ei de fapt ca isi doresc! Deci, incercati sa discutati, sa petreceti timpul impreuna si poate asa scoti ceva de la elwinking! Daca intr-adevar te place, se va comporta... mai ciudat in preajma ta... happy. Si daca nu te poate privi in ochi este un semn ca te place!
Deci : Eu cred ca tine la tine, si ca te place! Deci, incearca sa faci tu primul pas! big grin.

8 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

De ce nu îl întrebi, dacă tot vrei să ştii? Eu am făcut asta/L-am întrebat pe băiatul care îl iubesc dacă îmi împărtăşeşte setimentele/Cel puţin scapi şi tu de îndoielile ce nu-ţi dau pace/Succes!

| thereforyou a răspuns:

Aaa, deci si tu faci parte din categoria copiilor ratati care dau massuri de **** de genul asta.

| pwp a răspuns:

Te placelove struck, incearca sa fcai tu primul pas!happy
sper ca te-am ajutat happy

| Bylok a răspuns:

Stii...depinde mult de personaliate. daca este mai smecher s-ar putea sa caute ceva nou, distractie si nu cred ca ar fi in stare sa aiba o relatie de durata, insa daca este un baiat la locul lui si putin mai timid cred ca este indragostit de tine si nu stie cum sa-ti demonstreze acest lucru. daca tu chiar il placi arata-i acest lucru, nu-l lasa sa creada ca tie indiferent.ar trebui sa il intrebi sa fii mai sigura.

| angelofdeath a răspuns:

Te iubeste...

| mARY_9420 a răspuns:

Da! te place sigursmug

Baftaaa!

Răspuns utilizator avertizat
| DyaDya a răspuns:

Te place dar mai trebuie putina incurajaretongue sau +-uri in relatielaughing