| BlackSky23 a întrebat:

Saluut! Cunosc de mult timp un baiat si inainte nu prea vorbeam dar intr-o zi am inceput sa vorbim pe facebook si mi-a dat numarul lui. Acum vorbim zilnic la tlf si cand am iesit a doua oara ( fireste, ca prieteni ) si ne-am asezat pe o banca si ne jucam adevar sau provocare si m-a provocat sa aleg linie si am inchid ochii si m-a sarutat pe gura. credeti ca ma place? funditaaa! happy

Răspuns Câştigător
| RobertFHC a răspuns:

Probabil ca el pusese deja ochii pe tine, dar o fii fost prea timid sa iti zica ceea ce simte si presupun ca inca e, nu-l cunosc asa de bine ca tine.
El ti-a dat numarul de telefon si facebook-ul ca sa te cunoasca, dupa a inceput sa-i placa si personalitatea ta, nu numai exteriorul.
S-a apropiat foarte mult de tine, i-ai devenit foarte draga si presupun ca nu s-a mai putut abtine si ca voia sa faca asta de mult.
Tipul mai mult ca sigur te place, nu ramane nimic batut in cuie pana nu iti spune si ceea ce simte. mai trage-l si tu de limba.

1 răspuns:
| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Nu.Sigur te uraste.

Clar te place theee