| ioanacretulescu a întrebat:

Povestea mea este urmatoarea. In mai am dat accept unui id de baiat, nestiind cine era. Ulterior, am vorbit si el a fost foarte sensibil si am ajuns ca in iunie sa ma indragostesc de el si el de mine doar vorbind pe messenger, el fiind plecat la munca in italia. mi-a spus ca mama sa nu il lasa sa vina in tara el avand 16 ani si ca urmare trebuie sa vina odata cu ea. Mama sa vine de-abia in mai 2012. In iulie i-am spus ca stau cu el ca ii sunt fidela si el mi-a promis la fel. Problema este ca eu nu stiu daca ar trebui sa raman cu el sau nu. Am pe altcineva aici, iar cu acest altcineva as vrea sa duc relatia la alt nivel. Poate si Alin (baiatul din italia) are pe altcineva acolo. Chiar il iubesc si se pare ca si el simte la fel. Nu stiu ce sa fac. Cand ne-am cunoscut i-am spus lui Alin ca sunt virgina. Daca ma culc cu cel de aici...Alin va stii ca l-am inselat. Voi ce ziceti? Sa raman cu Alin? Sa ma culc cu celalalt? Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Takocska a răspuns:

Pff numa pentru pat sa il lasi aste e fain. Nu crezi ca daca te gandesti la asa ceva nu il iubesti cu adevarat pe alin daca ai iubi nu te ai gandi la asa ceva sa te culci cu altcineva si inca sa continui cu Alin. Ori una ori alta. Da asta nu fa ca stai cu Alin si te culci cu celalalt. Da daca numa pentru pat vrei cu celalalt atunci ca sa duci la un alt nivel putin cam stii mai bine nu zic ca stiihappy. Da tu decizi da daca te culci cu celalalt zi si lui Alin asta ar fi fair play.

2 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Am eu o idee: vorbeste cu mama ta si cere-i sfaturi in astfel de situatii, ca sa nu ajugi in viitorul apropiat sa treci printr-un avort; Chiar asa de rau te mananca pi**a incat sa te gandesti la "culcat"?
Din cele povestite de tine aici, mai mult de 14-15 ani nu ai;
Dar asta este preocuparea adolescentilor din zilele noastre; ce sa-i faci, televiziune, internet, iar ei iau doar ce este rau din toate; urat si nedemn pentru o fata!

| Iwan a răspuns:

Adica va`ti cunoscut pe mess.In unele cazu`ri multi se indragostesc pe ''mes'' dar in realitate aparentele inseala.Fa ce simti.Adica ''Pt tine ar fi prea dv sa te culci cu altu'' laughing.Nu suntem in telenovele chatterbox.Dar daca simti ceva.Vezi sti ce sa faci smug