| mareaparuiala a întrebat:

Povestiti despre dezamagirile voastre in dragoste, tradari, etc happy. dau si funda pentru cea/cel care a avut cea mai mare dezamagire si a trecut peste happy

1 răspuns:
| LoVePiNk1998 a răspuns:

De cate dezamagiri am avut parte, dar tzio zic pe cea mai importanta.Am fost intr-o tabara cu mai multi copii de la biserica...(am fost invitata de o prietena ) si am cunoscut un baiat foarte dragut si de fiecare data cand ma uitam la el simteam ca sunt in al 9-lea cer :X si imi dadea de inteles ca si lui ii place de mine. Cand mi-am pus niste antene pe cap mi-a spus :"Oh.ce bine iti sta ". In ala zi, adunam lemne pentru focul de tabara si pe mine ma durea rau piciorul, si nu puteam sa calc si m-am impiedicat, iar in acel moment s-a intors putin speriat si a strigat : " heyY, usor, usor sa nu cazi! ".Iar la focul de tabara a fost cel mai placut moment, am stat tot timpul langa el :d si el canta la tamburina, altii la chitara si noi, restul cantam din voce. Si s-a uitat la mine cand cantam, si zambea, si m-am lasat dusa de val si eu ma auzeam aproape cel mai tare cantand. Iar acum.de obicei ma duceam cu prietena mea la biserica, dar s-a intamplat ceva si nu m-am mai dus...si de 2 ani nu l-am mai vazut decat o data, iar atunci nici nu ma mai bagat in seama.crying si eram asa suparata, poate ca trebuia ca eu sa il bag in seama dar, imi era cam urat sa ma bag in seama, si nici nu sta aproape de mine crying si imi este dor de el.ne intelegeam asa de bine sigh