| lolicaa a întrebat:

Povestiti`mi baiatul visurilor voastre big grin! fundita!hee hee
:*

6 răspunsuri:
| Bubuu a răspuns:

Brunet,ochi albastri,inalt,bine-facut,intelegator,un baiat pe care m-as putea baza,protector, sa nu aiba fite, sa nu ma insele...Mare vis, nu?laughing

| adekido a răspuns:

Pai. I-am scris un roman aproape, desi am 15 ani jumatehee hee. Saten, ochi verzi, nu foarte inalt( cam 1, 70), sa faca gropite cand zambeste(crede-ma innebunesc cand face asta, pentru ca l-am intalnit), destept, de gasca, smecher, dar cu mine protector, iubitor, sa-mi ofere tot ce vreau, sa sarute bine(hmm...la cap asta eu sunt aia care nu ma pricep), sa asculte muzica genu meu, sa vorbeasca frumos, sa fie doar al meu, sa ma apere, sa aiba buzele alea senzuale care ma dau pe spate, sa-mi cante laughing(sa aiba voce, ca altfel nu ne-am potrivi), sa ma faca sa rad mereu, sa ma calmeze, sa ma inteleaga, sa se joace cu mine tongue, sa fie fidel.pff.o multime de chestii happy

| Alexxxxxxx a răspuns:

Sa fie pace pe pamantlaughing ce vise am si eulaughing)

| lolicaa explică:

Multumesc de raspunsuri :* eu as vrea sa fie... oricum numai sa tina la mine! sa ma iubeasca poate sa fie scund, inalt, gras sau slab. nu conteaza! Conteaza sa ma IUBEASCA! cel putin asta e parerea mea. tongue laughing

| aNdRa_6572 a răspuns:

Brunet,ochi caprui :X inalt cu cercel in ureche :X sa fie intelegator respectos fata de minelove struck, de treaba, glumet, fotbalist:X si sa fie doar al meu:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalt,brunt,destept,sportiv,glumet,si sa fie poreclit`manu`