| Coockyes a întrebat:

Practic nu e o intrebare, ci doar ma descarc prin scris ca sa aflati si voi ce am patit. Sunt cu iubitul meu de aproape 4 luni. Cand aveam 2 luni jumate nu se intamplase nimic nici macar un pupic dar, apoi s-a organizat o mini excursie pentru 4 copii de la mine din clasa unde am fost aleasa eu, iubitul meu, o colega si inca un coleg. Am ajuns acolo a fost super ne-am plimbat. Am avut un prof insotitor care isi vedea de treaba lui, la ora 7 jumate se lua cina dar eu si iubitul meu am decis sa ramanem in camera de hotel sa ne uitam la un film. Ceilalti au plecat, acei doi colegi stiau ca eu am o relatie cu el. Ne-am uitat la film si la cat era el de timid habar nu aveam ca avea sa se intample ceva. Se apropia de mine ma lua in brate, imi atingea sanii si sa imi scuzati exprimarea dar i se sculase p***. Apoi se urcase peste mine si ma tot atingea, iar eu am inceput sa il sarut. Nu am facut prostii, sa zicem ca decat ne-am pipait si sarutat. Dar nu stiu ma simt cam naspa pentru asta adica am fost cu el singura la hotel si nu stiu. Da stiu e ciudat sa zicem ca am facut petting. Oare e normal ce s-a intamplat, tinand cont de faptul ca el e foarte timidstraight face? Plz nu jigniti

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

Hei sti linistitabig grin nu s-a intamplat nimic intre voi de care ar trebuie sa iti fie jenatongue... Altii fac alte chestii si mai grave la varste si mai fragede si nu au nimic pe constiintza. Daca te preocupa Iubitul tau ca daca s-ar putea sa va despartiti si va zice tuturor ce s-a intamplat sa nu iti fie frica asta se iintampla ii ceva normal, daca inventeaza ceva in plus tu fi sigura pe tine nu pun la suflet pentru ca tu nu ai facut nimic si nu are de ce sa iti fie frica:d.
Poate el a prins tupeu deoarece a zis : TRB SA ACTIONEZ O DATA CU RUSHINEA NU AJUNG NIKIUNDE :-| si baiatu a actionat + eratzi singuri.

Stai linistita >big grinbig grin

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu am nici cel mai mic motiv sa te jignesc!
Sunteti impreuna si este normal ceea ce s-a intamplat.
Oricat de timid ar fi,nu uita ca te iubeste si simte o atractie grozava pentru tine.
De ce te rusinezi pentru asta?
Ar fi bine sa si discuti cu el despre ce s-a intamplat si sa incercati sa va lamuriti senzatiile si sentimentele,comunicarea e esentiala.
Daca,pe de alta parte,va simtiti amandoi jenati sa vorbiti despre asta, las-o pentru data viitoare cand acest lucru se va mai intampla.
Pentru ca, se va mai intampla!

| Nextone a răspuns:

E foarte normal tot ce s-a intamplat intre voi stai linistitahappy

| harciog a răspuns:

Pai "spurcaciunea"de aia e spurcaciune pentru ca invinge orice sentiment ca nobil.Dar nici tie nu ti-a placut sa fiu tembel cu tata si bunicul meu.

| Muppet a răspuns:

De ce sa fie ciudat? Adică depinde ce vârsta aveți thinking Daca aveți peste 16 ani e ciudat ca va e rușine big grin

| Lullabies a răspuns:

Da, este normal. stai linistita, multor baieti li se intampla asta atunci cand le place o persoana foarte mult. e ok. depinde si de varsta voastra.

| StEluTa_3250 a răspuns:

Parerea mea e ca e o situatie absolut normala pentru doi ce se iubesc, el doar nu a incercat sa te violeze doar a vrut sa fie tandru cu tine. Si doar singura ai scris,, nu am facut prostii''. bafta

| nobody_4657 a răspuns:

Mereu cand 2 pers ce se iubesc macar putin atunci cand raman singuri isi dezvaluie adevarata fata/personalitate, si aici el ti'a aratat ca vrea de la tine mai mult decat sa'l pupi si ca te iubeste happy

| John_7502 a răspuns:

Dar ce tie ti-se pare ceva ciudat la ceea ce ai povestit mai ales ca ai zis ca este timit daca ti-a placut ceea ce a-ti facut impreuna si va placeti unu pe altu care ar fi problema? Acum depinde ce discutati intre voi daca va intelegeti si poate in adancul sufletului lui vrea sa te sarute dar nu avea curaj si din cate ai zis este timid! Succes in continuare! Incearca sa te aproprii de el ca si cand ai vrea sa te saruti (cu gandul de a-l saruta) dar vezi sa nu fie nimeni in preajma poate este jenat si in caz de se retrage zii motivul ca vreai sa vezi ce parfum poarta sau ca ai vazut ceva in parul lui si vreai sa i-l iei etc.

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Da scumpo` e foarte normal ce se intampla intre voi. Ajuta-l tu sa treaca peste acest lucru -timiditatea-si va fi totul ok. Sper sa reusiti sa va intelegeti si sa fiti impreuna. Meritati!
Te pup dulce si vreau sa ai grija de tine si de el.Pa,pa.

| allexandra5002 a răspuns:

Mie mi se pare o chestie funny.adica mai ales ca e timid(cum zici u)asa insamna ca lui chiar ii place de tinethumbs up.
nu inteleg ce motive ai avea sa te simti naspa,, e chiar cool ce s-a intamplatwinking

| TaviSMURD a răspuns:

Mai drept sa spun astia timizi sunt periculosi rau... Cand ii apuca pandaliile fac urat happy nu ai de ce sa te simti jenata depinde acum de varsta pe care o ai oricum ciudata excursie la cuplu yawn acum de...

| Brigi_5231 a răspuns:

Normal ca `i normallaughing. Adica asa se intampla in fiecare cuplu.

| Xexma a răspuns:

Puteai spune ca a avut o erectie laughing. chiar daca ai cenzurat tot porcos suna.

oricum e normal sa aiba o erectie. mai ales in acele momente. mi s-a intamplat si mie foarte asemanator. numai ca ea era la mine acasa big grin (as vrea sa sterg ziua aia I don't want to see )

{[12 u @aaa.]}

| fr4t3ll0 a răspuns:

Daca vrei sa fi cu el in continuare, ajuta-l tu sa treaca peste timiditate. Spune-i ca totul e OK, ca poate sa discute liber cu tine...intr-un cuvant: castigati-va increderea reciproc si comunicati. Timiditatea e doar o chestiune de timp.

| YoSiAtat a răspuns:

Interesant... Sa sti ca persoanele timide sunt cele mai iubitoare, cele mai grijulii, care se tem sa nu te jigneasca sau sa te supere. Nu stiu de ce te simti tu naspa, poate pentru ca nu ati facut nimic. Oricum daca veti face vreodata sex, sa stii ca o persoana timida te poate duce pe culmile placerii si a fericirii. Din cate am inteles, el a inceput sa te pipaie etc., asta insemnand ca atunci cand esti doar tu cu el timiditate lui le compenseaza cu "tupeul". Deci nu e rau. Oricum o persoana timida te poate duce pe culmile placerii si a fericirii.

| samananca a răspuns:

Romantica,a trebuit sa lasi baiatul sa-si faca treburile pina la urma

| GetFit a răspuns:

El vrea ori sa iti demonstreze ca nu e timid ori te iubeste prea mult dar din cauza timiditatii nu ti-o arata suficient...
App:Ca i s-a sculat obiectul reproducator e normal pentru ori ce baiat respecti barbat.
It`s summer, have fun!