| diana_5233 a întrebat:

Preferat sanii mici sau mari?

Răspuns Câştigător
| ubox7007 a răspuns:

Multi dau raspunsuri amuzante, dar adevarul este ca cei normali atrag toata atentia, dar si cei mici si cei mari au farmecul lor, eu ca baiat in general nu pun pret pe sani, dar ii consider draguti.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mari.Sa-ti iasa printre degete cand umbli cu ei.Tu ii ai mici din cate imi dau seama.

| RAY a răspuns:

Sa ai ce atinge

| corbulalbrosu a răspuns:

Mici spre medii, fermi cu sfarcuri pronuntate, care incap in causul palmei.

| mihai69 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mari, mici tot sex se cheamawinkinglaughing

| Andrei258 a răspuns:

Eu nu cred ca ar conta foate mult nimeni nu i perfect doar Dumnezeu

| TwiSt1997 a răspuns:

Are u dumb?

| Leo1993 a răspuns:

Mari. presupun ca tu ii ai mici, altfel nu intrebai laughing

| hydrantmarian a răspuns:

Mari

| Oxana_8916 a răspuns:

Ca dovleceii