| User657483 a întrebat:

Prezervativele se pot găsi pe mărimi? De Exemplu sa fie mai largi? Si de unde se pot cumpara?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervativele se fabrica/produc in 4 marimi si anume S, M, L, XL pentru grosime sau cu marimea codificata printrun numar cuprins intre 47 si 69. Cu cat cifra este mai mare cu atat prezervativul va fi mai larg si fiecare dintre marimile amintite se fabrica in 3 dimensiuni ca lungime, acestea fiind standardizate la lungimea de 178 mm, 195mm si 205 mm. Poti sa le cumperi din farmacii sau din orice supermarket.

| Emilian65 a răspuns:

In general ele sunt universale, adica merg la toate dimensiunile penisurilor. Poti procura de la farmacie sau din orice supermarket.

| ridhimagupta a răspuns:

Da gasesti la farmacii, hipermarketuri, gen cora, carrefour, kaufland etc

| User657483 explică:

Întrebarea mea era despre mărime, stiu foarte bine de unde se pot procura happy