| clau23_3331 a întrebat:

Prietena mea nu mai are incredere in mine pentru ca ne-am cam mintit unu pe altu dar sincer vreau sa imi recapat increderea in ea insa ea mi-a zis ca vrea sa ne desp dupa 2 saptamana m-am vazut aseara cu ea tine la mine foarte mult doar ca este putin orgolioasa si nu stiu ce sa fac sa ii arat ca sunt schimbat si ca nu o sa mai se intample ce s-a intamplat, o iubesc foarte mult si nu vreau sa o pierd cum sa o aduc inapoi stam de 2 ani impreuna? va rog mult un sfat. Ms

3 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Roag-o sa iti mai dea o a doua sansa ca sa ii demonstrezi ca vrei si incerci sa te schimbi. Dupa doi ani nu cred ca renunta asa usor.Cred ca face asta ca sa iti arate cine e "sefu' " daca spui ca e orgolioasa desi are si ea vina ei.Las-o putin sa se linisteasca dar nu ii da impresia ca ai uitat de ea.Trimite-i mesajul de noapte buna si asa mai departe si dupa vreo 2-3 zile intalniti-va din nou...

| ela_9708 a răspuns:

Lasa-o nu o stresa.ca apoi o sa devi insuportabil, asteapta sh u putin.

| clau23_3331 explică:

Sper sa aveti dreptate cred ca si ea se gandeste la mine si nu o sa renunte la tot ce a fost frumos sad