| psastefan1209 a întrebat:

Salut/Buna TPU am facu ce mai prostie m-i-am mintit prietena imi pare foarte ca am facut asta ea a zis ca s-a terminat e suparata de duminica a zis sa nu o mai cautdar euu o iubesc si tin la ea foarte mult si mai zicea ca si-a pierdut increderea in mine vreau ca totul sa redevina cum a fost ce as putea sa fac sa o recapat inapoi nu pot sa traiescvfara ea

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In viata trebuie sa ne asumam propriile greseli, cat si urmarile acestora. Fata, daca este putin desteapta, nu are de ce sa se intoarca la tine.

| sofisis a răspuns:

Stii cum e : capul face, capul trage.
Depinde si cu ce ai mintit-o...
Incearca sa o faci sa te ierte.
Daca minciuna nu a fost foarte grava si ea tot nu vrea si nu vrea, inseamna ca se foloseste de asta ca pretext pentru a se desparti de tine.

| ywar a răspuns:

Da Undo prietene