| papushika4you a întrebat:

Prietena mea vrea sa se dezvirgineze singura folosind un penis artificial. Din ce se poate confectiona?

Răspuns Câştigător
| BlueEyes a răspuns:

Hai mah, da-o incolo de treaba! Vad multe intrebari ciudate care incep cu "prietena mea...". De ce nu recunosti ca de fapt e vorba despre tine? Imagineaza-ti asta:"Fata, nu stiu ce sa ma fac, vreau sa ma dezvriginez, dar nu am cu ce! Spune-mi si mie din ce as putea sa fac un penis artificial, te rog!"Cat de prietena ai fi cu cineva, cum sa ii spui asa ceva?hee hee
Nu se poate confectiona din nimic, daca "vrea sa se masturbeze" sa "isi cumpere" un vibrator si gata! Aveti grija, nu va introduceti in vagin tot felul de chestii asemanatoare penisului, riscati sa va alegeti cu vreo infectie de mai mare frumusetea!winking

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu-i asa ca prietena ta are pana in 14 ani si duce lipsa acuta de informatii? Chiar atat de grea e povara virginitatii ca nu o mai poate cara in spate? Spune-i sa stea linistita si in loc de un penis artificial sa se mai informeze putin de acest capitol atat de important numit relatii umane.De preferabil din surse sigure si nu de la tanti Titina care s-a maritat la 15 ani si a facut o armata de copiiwinking

Abh
| Abh a răspuns:

Spune-i prietenei tale sa nu faca ceva ce va regreta ulterior.

| Narfundo a răspuns:

Matura

| mystik a răspuns:

De ce sa konfektzioneze ea daca la moment st o multzime de jukarii de acest gen?, poate sa mearga sa-si kumpere.insa parerea mea este sa se kalmeze si sa ashtepte ca lukrurile sa dekurga de la sine si sa nu delireze ca timp va mai avea.

| lextim a răspuns:

Dedicatie fara numar pentru proasta anului! aplauze!

de ce frate sa iti pierzi virginitatea singura? ar fi mare pacat. iti zic eu sa astepti pana te dezv cu unu. nu oricine! va fi mai special. nu singura!
hai ceaules.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Ia sa te ajut:
1:cauti un bat
2:sa fie de 18 cm
3:il pui in carpe
4: i pui un maner
5:il dai
6:ea spune cei batu asta>?
7:astai moda

Bună.

Eşti normal, nu ai de ce să stai stresat.

Sunt destui băieţi care nu sunt păroşi pe corp, asta nu înseamnă că au o problemă.

Penisul în erecţie se mai lungeşte cu 2-3 cm şi mai este şi de vaginul fetei, nu trebuie să fii "tare pe bran" ci să vă simţiţi bine împreună.

| lilstar a răspuns:

Din hartiebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| psihox a răspuns:

Daca vei avea un prieten in viata ta, l-ai minti? Poate te va intreba daca ai mai facut dragoste cu baiat? Pentru ca, de ex., in momentul actului sexual baiatul va simti usor sau greu intrarea penisului in vagin, dupa casatorie sau in timpul casatoriei. Te va intreba cine te-a dezvirginat si tu l-ai minti. E normal? Apropo, tu vei suferi de la minciuna ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poate ca cu o banana eu nu stiu, nu ma pricep dar singurul lucru regretabil este ca vrea sa fie dezvirginata de un penis artificial.straight faceCe rau imi pare, ce o sa creada lumea despre ea? si ce o sa simta ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Periuta de dinti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa vi se interzica televizorul, internetul si tot ce mai exista pentru ca in loc sa luati ce trebuie, invatati toate prostiile. Fata draga de ce naiba sa te dezvirginezi? crezi ca esti mai "cool" asa? TIn sa ti reamintesc ca baietii inca mai apreciaza lucrul asta (virginitatea) la o fata. Cum o sa fie cand o sa te intrebe cine a fost primul barbat din viata ta? SI tu ii raspunzi vibratorul. Vrei sa te reprofilezi sau ce? Sincer nu stiu ce e in capul vostru. Bucurati-va de varsta pe care o aveti si de inocenta ca anii trec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint de cumparat sau sa foloseasca unu original

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigur ca am.cauta-ma si o sa-ti ofer eu o dezvirginare usoara:X 0766603592

| expertul2014 a răspuns:

Sa foloseasca o banana

| Mikidutssa a răspuns:

Bheee copil retard? Cati ani ai? 12? Chestia asta e chiar stupida mai bine`e asteptati pana la momentul respectiv.Ce minte de copii. Ce draq? N-aveti rabdare pana gasiti un baiat potrivit?

| Brunetix45 a răspuns:

Clar nu e sanatoasa happy

| IULIAN221 a răspuns:

Dc nu vine la mine co dezvirginez eu?