| Carmencitta a întrebat:

Prietena pe care o consideram "bff" spune ca e impreuna cu "fostul" meu prieten, dar lucrurile nu se leaga si cred ca vor sa faca o gluma. Lucrurile au inceput sa para serioase. (Inca tin la fostul prieten si m.am despartit din cauza ei ) Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| GreenBubble a răspuns:

Indiferent ca e o gluma sau nu e un gest urat pe care nu l-ar fi facut daca iti era prietena. Daca chiar sunt impreuna e urat din partea ei, stiind ca tu mai ti inca la el, daca e doar o gluma e aproape acelasi lucru, asta nu dovedeste decat ca incearca sa te faca sa te simti prost. In concluzie mai bine tratreaza cu iniferenta.winking

Take care!(^_^)

2 răspunsuri:
| genifar45 a răspuns:

Este FOSTUL....treci mai departe și ignorai pe cei care te-au făcut sa suferi și gata happy le ștergi nr din tell, nu mai vb cu ei și gata. Zici de parcă ar fi soțul tău și ai 3 copii și te face sa fii geloasa...dai incolo pe toti. Sunt mulți oameni pe lumea asta.

| loveM a răspuns:

Uita-l... si nici cu ea nu mai vorbii.