| dorin_8977 a întrebat:

Prietenei mele i-a venit menstruatia, am facut un test de sarcina in timpul menstruatiei si a iesit negativ.Se poate sa fie insarcinata?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca menstruatia a venit exact in ziua in care trebuia (a fost regulata) si a fost normala din toate punctele de vedere, atunci nu este insarcinata.

| Lora a răspuns:

Nu nu se poate sa fie insarcinata odata e i-a venit menstruatia, respirati adanc sunteti salvati!

Răspuns utilizator avertizat
| BoBoLiNo92 a răspuns:

N`are cum laughing Odata ce este pe culoarea rosie de la semafor nu are cum laughing Cand este insarcinata nu mai ii vine menstruatia big grin

| Butterfly_6865 a răspuns:

Trebuie sa consulte un ginecolog

| byby_7642 a răspuns:

Nuu doamne
da mai ganditi si voi informativa si nu mai puneti intrebari din astea tampite

| dorin_8977 explică:

V-a multumesc pentru raspunsuri! Astept sa ii treaca menstruastia si atunci o sa mai faca un test.
Markelinio sau cum te-o chema...decat sa vb asa mai bine taci dracul eu chiar am nevoie de raspunsurile voastre nu sa faci tu batjocura.

| Anghelina a răspuns:

E posibil, cunosc cazuri concrete. Neaparat trebuie de consultat un ginecolog.