| dorin_8977 a întrebat:

Prietenei mele i-a venit menstruatia, am facut un test de sarcina in timpul menstruatiei si a iesit negativ.Se poate sa fie insarcinata?

Răspuns Câştigător
| PoOfarina a răspuns:

Nu! E normal sa iasa negativ, daca i`a venit menstruatia.
Nu poate fi vorba de o sarcina in cazul asta!
Dar pe viitor protejati`va, daca acum nu ati facut`o!
Good luck!

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Daca i-a venit menstruatia nici macar nu trebuia sa faceti testul. Printre primele semne de sarcina este lipsa menstruatiei. Ea de ce a crezut ca ar putea fi?

pa, pa.

| Lavinia_6306 a răspuns:

Pai daca i a venit menstruatia... nu inseamna neaparat ca este insarcinatabig grin

| dorin_8977 explică:

Ea a crezut ca e insarcinata din cauza ca avea uneori greturi, dar mi-a spus ca i s-a mai intamplat ca a mancat cu pofta