| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu. dupa inceperea actului sexual ejaculeaza de mai multe ori. Prima data dupa cateva minute. dupa aceea dureaza mai mult... si ii trebuie mai mult timp ca sa il satisfac.complet. Nu inteleg de ce ejaculeaza de mai multe ori. Este ceva normal?

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Probabil sufera de ejaculare precoce. Acea ejaculare care are loc dupa cateva minute este ejaculare precoce... Dupa prima ejaculare poate "rezista" mai mult. De asta se intampla asa. Discuta mai bine cu el despre problema asta... Vezi daca se simte ok, daca e stresat. daca s-ar simti mai in largul lui daca... te-ai comporta altfel...

| lacrimi a răspuns:

Dar el te satisface pe tine laughing? Daca tu reusesti sa il faci sa aiba 2-3 orgasme, el cate reuseste sa-ti faca tie laughing? Banuiesc ca niciunul laughing.

| cappodonna a răspuns:

Nu e ceva normal.Asta se datoreaza oboselii, stresului, si se mai adauga si proasta alimentatie. Sa isi revizuiasca modul de viata, sa aiba mai multa grija de el.se mai poate adauga si lipsa esperientei sexuale sau intervalul (degeaba o faci de 5 ori la rand dar o data pe luna).

| stcalin a răspuns:

Logic ca este normal. Prima ejaculare vine mai repede, depinde de cat de excitat este, a doua ejaculare mai greu, a treia la fel... etc. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este ceva normal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da