| d3utzsa a întrebat:

Prietenul meu este foarte orgoliosx(

cu toate ca suntem impr de 1 an jm si a spus ca sunt singura fta p care ma iub cu adv, se comporta cu mine de parca nici nu existlaughing

ce as putea sa fac sa nu mai fie asa de orgolios?

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Sa nu intr nmc pentru c el nu e org e un pk cm prst.Ti-am spus ieri parca, sa nu mai scrii prescurtat, din respect fata de noi si fata de tine insa-ti!

| IloveME a răspuns:

laughing
orgoliul e la fel si la fete si la baieti,doar ca noi fetele mai lasam d la noi si explodam mai des decat baietii.
c poti face? sa-i dai o lectie,da-i d inteles ca din cauza orgoliului sau t poate pierde!
iti dau sfaturi tie si cand ma gandesc ca prietenul meu e la fel d orgolios, doar ca el mai are si mometele lui! eu i-am dat d inteles ca ma face mult sa sufar! odata era sa n despartim si am inceput sa plang in fata lui(nu obisnuiesc)nu vreau sa ma vada nici un baiat plangand, dar pot sp ca a functzionat. avem aproape 2 saptamani de cand nu ne-am mai certat si chiar e ok!
sper sa-ti fi fost d ajutor, daca nu gandeste-te u la altceva! trebuie sa functioneze!
succes!

| necu91 a răspuns:

Ii dau dreptate lu Pelu. orgoliu unui barbat e ca barbatia lui. nu poti sa scapi de ea.

| Pelu_5683 a răspuns:

Orgoliul unui baiat e greu de schimbat happy si eu sunt orgolios, si desi am pierdut multe din cauza orgoliului, nu pot sa-l las happy face parte din fiecare barbat happy

| Dumnezeu_5734 a răspuns:

Poţi să îi pui diluant sau altă soluţie care diluează vopseaua şi să îi arunci în ochii. Va orbi şi deci, va avea probleme mai mari decât orgoliul său.