| pysy92 a întrebat:

Prietenul meu se uita la filme porno, de multe ori l-am prins masturbandu-se...ma simt ca un gunoi! fetelor, voi cum v-ati simti si cum ati proceda?

Răspuns Câştigător
| acomputers a răspuns:

Uitati-va amandoiwinking

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Pfuai.ii rau k nu renunta la asta cand are o fata langa el! se zicea o data k masturbarea poate deveni obisnuinta, se pare k-i adevarat. uita-te si u cu el, incepeti un fel de "terapie". poate poate scapa de asta! intelege-l ajuta-l nu urla la el nu nervi nu-l judeca!

| bebelotz a răspuns:

Eu sunt cu cineva de aproape un an si anul am avut pana acum relatii intime insa cateodata cand suntem in pat imi zice ca nu mai rezista si ca vrea sa se duca sa se masturbeze iar eu sunt de acord pentru ca din moment ce eu nu ii ofer...nu-ti mai bate capu cu asa cevawinking

| TM6524 a răspuns:

Cui nu ii scapa un click acolo? Incearca macar sa-i arati ca nu-ti place si sa-i oferi afectiune (nu neaparat in pat).

| valy311 a răspuns:

****te si tu cu el ca sa nu se mai uitehappy

| Gur1tza a răspuns:

Nu trebuie sa te simti ca un gunoi.fa in asa fel incat sa te doreasca pe tine si sa nu se mai uite la filme porno. aa...alta idee: uitati-va impreuna si apoi...