| vali_6207 a întrebat:

Primul sarut kiss! il mai tineti minte?!?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu siguranta. Si nu doar pe acela. Am in minte mai multe saruturi speciale care imi vor ramane intiparite in minte si in inima.

Primul sarut nu poate fi inlocuit. Si nu ma refer doar ca a fost primul dar a fost cu adevarat special si frumos si nu orice fata ma poate saruta la fel.

| Alisa a răspuns:

Ca si cum s-ar fi intamplat ieri. Niciodata nu mi-l voi scoate din inima, cred ca e imposibil, mai ales ca sunt si in ziua de azi cu acel baiat.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, si nu-l voi uita niciodata! Nu va mai fi niciunul la fel...

pupimik
| pupimik a răspuns:

Normal! Nu`l voi uita niciodata happy; x
Din pacate, persoana respectiva nu mai e printre noi sad

| cristi202 a răspuns:

Il poate uita cineva?
A fost pe o banca, o banca dintr-un parc, parcul unui spital... Tinind cont de conjunctura, a fost f frumos! Eram in spital, destul de grav bolnav, ea la fel, tot acolo ne-am cunoscut, am devenit prieteni, dar nu pentru mult timp, doar pentru acel timp cit am fost impreuna acolo, ea a plecat mai repede acasa, si mai apoi, oricit am vrut, nu am mai putut sa ne revedem. Asta e viata, uneori... Oricum, cu toate ca am fost bolnav, a stiut sa imi daruiasca doua saptamini extraordinare, (atita timp am fost impreuna in spital).

| andreea7520 a răspuns:

Normal, nu-l voi uita niciodată, aveam 13 ani (acum am 13 ani jumate` laughing) eram pe afară cu un tip de vreo 20 de ani şi stăteam pe bancă etc... şi se uita aşa frumos la mine şi la buzele mele day dreaming după care ne-am sărutat love struck n-am să-l uit niciodată laughing big grin

| evoke a răspuns:

Daday dreaming cine poate uita primul sarut:X

| Patrăţel a răspuns:

Mda. a fost un fel de sarut.batting eyelashes. ma trec fiori cand ma gandesc. pacat ca nu am putut fii cu acel baiat :-

| emy_8408 a răspuns:

Bimeinteles ca da love struck
Ai dreptate SoftCristi.

| simona_6231 a răspuns:

Daaaa love struck

| mihai_6493 a răspuns:

NU! Eram praf, eram mic, eram la o petrecere laughing

| Alocispeptunoi a răspuns:

Mda... cand eram la gradinitahee hee ce fericit eram

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal. Într-o seara de vara fierbinte mai exact pe 20 iulie 2007big grin, undeva intru-un sat, pe un pod, o fata și un baiat își declarau iubire.
Cum as putea sa uit asa ceva, prima iubire, primul sărut, primi fiori ai iubiri rămân ca niște timbre lipite de inima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma apuca fluturasii cand ma gandesc la el :X, a fost perfect love struck.