| CurajCaineFricos a întrebat:

Problema e urmatoarea:
Am un complex: sanii mei foarte mici. Asta m-a impiedicat de multe ori sa trec la 'pasul urmator'. Mi-era ca o sa fie dezamagit sau ca o sa se simta prost.( nu e vorba de un tip anume, faceam abstractie de situatie)
Odata, niste amici mi-au zis ca se simt super in prezenta mea si ca pot vorbi orice prostie cu mine. Si ca fetele cu sani mari ii intimideaza uneori, facandu-i sa se gandeasca doar la s*x. Am devenit bro-ul principal al baietilor? Poate vi se pare amuzant ca va dau atatea detalii, dar vreau sa va imaginati cat mai bine situatia.
Deci voi ce parere aveti de chestia asta? Sunteti voi, baietii, mai putin atrasi de o fata cu sani mici?
Intreb asta pentru ca mereu am auzit zicandu-se de tipe ' e buna, da n-are suflet' ( cam cocalaresc exemplul, dar asta-i relitatea)

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Ne afectează căldura globală și tu te plângi că ai sânii mici?
Glumesc, voiam doar să-ți atrag atenția.
De fapt, nu glumeam, da-mi scoate ochii faza aia cu "sunt obsedată sexual". (Ai grijă, c-o să primești multe mesaje pe privat.)

Aveai vreo problemă? Nu mi se pare.

17 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

1. Omul cand glumeste vorbeste serios
2. Faptul ca ai refuzat aprtide din cauza unui motiv absolut irelevant, ai pierdut ocaziii pretioase.
3. Sanii mici si fermi sunt foarte frumosi sa stii ca sunt baieti caror plac sanii mici
4. Acum esti bro-ul lor, dar cand vor creste sanii ce vei fi?

| CurajCaineFricos explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

1. Pe bune
2. Stiu, dar nu mi.ai dat niciun sfat
3. Sper
4. Nu cred ca mai cresc. Chiar daca fac sala, nu cresc. Si n.o sa-mi pun implanturi. Voi ramane bro.ul lor in concluzie.

| BlackheartQueen a răspuns:

Bună! Stiu că pare banal ceea ce spun acum dar frumusețea unei fete nu stă în numărul cupei de la sutien. Sunt atâtea fete frumoase care au sânii mici dar își pun în valoare feminitatea. Asta ar trebui sa facă orice fată. Nu ai nevoie de 100 cm în bust ca să atragi. Nu devii bro-ul băieților prin acest fapt. Dacă îți place un băiat și vă înțelegeți bine, dacă ține la tine nu se va simți dezamăgit sau cum ai mai spus tu. Ai vrea ca cineva să stea cu tine numai pentru sex? Să se gândească numai la asta când se află în prezența ta?

| KamaSutra a răspuns:

Fii mandra cu ce ai!

| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea sanilor poate crea o stare de neliniste; (adesea patologica); uneori tulburare sau chiar ingrijorare. banuiesc ca esti la varsta la care cresterea inca nu este finalizata deci poti spera sa-ti mai creasca sanisorii inca putin, chiar daca nu la dimensiunile uneori dorite, dar numai de anumite persoane(obsedate de ugere imense). Sunt barbat, dar mie personal imi plac sanii mai mici care incap in causul palmelor sa ma pot juca cu ele in voie. Si la fel ca mine gandesc multi barbati care efectiv nu agreaza/nu le plac tatele imense cat niste ugere. Te asigur ca vei avea admiratori care nu vor "observa" marimea sanilor tai deoarece iti vor admira alte calitati. De asemenea dupa ce te vei maturiza si iubitul va dori niste "baloane" iti vei putea pune silicoane deoarece este singura metoda de marire a bustului.Multa sanatate.

| CurajCaineFricos explică (pentru corbulalbrosu):

Nu sunt in crestere, am aproape 21 de ani

| corbulalbrosu a răspuns (pentru CurajCaineFricos):

In acest caz imi cer scuze, insa raman ferm in afirmatiile mele. Femeile cu sanii fermi, cu sfarculete care aproape strapung bluzitele sunt mult mai apetisante in comparatie cu ugerele balanganite.Ti-o spune un barbat trecut de prima tinerete, care este constient de afirmatiile facute.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru CurajCaineFricos):

La 21 de ani trebuie sa experimentezi cat mai multe cearsafuri, trece viata pe langa tine, faza cu bro e de gaganita

| mihai69 a răspuns:

E prost rău exemplul. Și sincer, îmi pare rău că „sunt luat" - mie chiar îmi place sânii mici! Sunt mult mai tari, mai fermi și au o formă mai frumoasă față de cei „umflați cu pompa".
Ier dacă un băiat vrea să treacă la „pasul următor", păi poți să fii mie-n sută convinsă că știe foarte bine cât mari ai sânii și dacă te vrea așa... chiar îi plac și lui.
Așadar... începi să te placi așa cum ești! sunt destui băieți care te apreciază din cauza asta!

| halogen001 a răspuns:

Mie imi plac mult mai mult sanii mici, deci nu toata lumea vrea sani mari. Nu trebuie sa tii cont de marimea sanilor sau sa iti faci probleme din cauza asta.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Chiar nu stiu care-i baiul. Ai sanii mici, asa si ce daca? Crezi ca barbatii (atentie, barbatii nu idiotii) se uita la sanii tai si fug? Nici vorba. Sanii micuti sunt foarte frumosi si nu este un aspect care sa deranjeze pe cineva. Daca cumva te mulgea vreunul cred ca era deranjat, dar nu asta e menirea lor asa ca nu iti mai bate capul. Daca auzi expresia aia il poti trimite la masa sa suga la uger ca tot e boul ei.

| Lawliet14 a răspuns:

Tu ai sanii mici, altii au alte probleme mai mari. Iti bagi silicoane daca vrei si cu asta basta, in viitor, daca nu ramai asa. Pe mine unul nu m-ar interesa nici daca n-ai avea. Da, o fata cu sanii mici poate fi foarte interesanta. Tu crezi ca cineva te refuza pentru sanii tai mici? Fetele cu sanii mari ii intimideaza? Haha, be serious! Cati anisori ai?

| Kriss96 a răspuns:

Vrei sa te iubeasca? O sa te iubeasca si cu sanii mici. Vrei adevarul? Da, le plac sanii mari. Dar daca iubesc accepta oricum.

| Cedry2k8 a răspuns:

Suntem atrasi de toate, indiferent de formele voastre, in mod egal. Un bajat te place pentru felul tau de a fi, pentru caracterul tau, nu pentru fund sau sani (cu mici exceptii).

| Dracoola a răspuns:

Eu sunt atras in acelasi fel si nu conteaza ce sani are fata aia daca nu prea ai nimic in comun cu ea. Cred ca iti faci griji fara motiv.
Nu ai cum sa fii "bro-ul" baietilor daca ei nu te-ar placea, nu prea exista prietenie intre baieti si fete fara motiv de atractie.
Sanii mai mari nu-ti vor aduce nici o fericire in plus, eventual te vor fluiera mai multi oameni de pe santier pe strada mai mult, halal titlu de glorie.
Fii demna si fericita cu ceea ce ai, oricum sanii cres de multe ori la femei odata cu kilogramele in plus.

| HunkMan a răspuns:

Daca ai fund nu mai conteaza sanii

| CurajCaineFricos explică:

Nu vreau chestii d.alea de incurajare iluzorie gen: personalitatea ta sigur e mult mai mare decat bustul. Si va rog sa nu credeti ca sunt in crestere. Raspundeti sincer decat