| anonim_4396 a întrebat:

Promit funda si vot!
De o saptamana flirtez cu un baiat din clasa mea. Am fost in parc, ne-am sarutat si alte chestii. Dar de la un timp nu prea mai sta cu mine, isi petrece timpul cu alte fete.As vrea niste pareri de la voi. De ce nu ma mai baga in seama (asa de mult) si ce pot face sa ii atrag atentia din nou.

Ps: el este genul de baiat mai golanas si tupeist.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Si ce te incalzeste pe tine sa stai cu un om care e nesimtit, asteapta vremea sa dai de unul cuminte.

4 răspunsuri:
| Patry a răspuns:

Se crede ca are acces la toate femeile din lume draga. Era sa pateasca si o prietena de amea dar i-am atras atentia si uite.

"Sunt mare si tare! Nici una nu rezista la mine! " si izbucneste in ras. Asa e genul de barbat!

SE CREDE TARE SI MARE DAR E UN MIZILIC! ESTI O FATA DESTEAPTA MAI BINE PE ALTUL CARE SA TE RESPECTE!

Lasa-l daca e afemeiat asa v-a ramane! Da-i incolo de barbati si traiesteti viata!
SUCCES! happy:*

| LucaTeofil a răspuns:

Pai arata-i ca tu ai ceva ce celelalte fete nu au.Sau intalnestete cu un baiat asa incat sa il faci gelos

| ExPerTWiNsToN a răspuns:

Mie Mi se pare ca si el a flirtat cu tine happy

| beth900 a răspuns:

eu cred ca este mai tupeist. si e genu de baiat azi cu tine maine cu alta. dar presupun ca ai pana in 15 ani. asa e?