| alexandrubt13 a întrebat:

Pun o intrebare, cine a luat prostatoforte si daca merita achizitionat sau e o teapa ca multe altele iar pentru intarirea sau mentinerea potentei dupa 50 ani ce e recomandat, rog raspunsuri sincere si fara glume daca se poate raspunde serios pe acest site

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Tu ai probleme cu erectia sau cu prostata? Daca ai probleme cu prostata, iti poate afecta erectia, asa ca cauta sa rezolvi problema.

In rest pilule pentru erectie is destule, toata lume stie, ma mir ca tu nu le stii deja laughing
De viagra nu ai auzit? Ei alea is pentru asa ceva, sa iti ridice scula, sa tio faca baston, sa bati cu ea in masa laughing

Dar ar trebuie sa consulti un doctor, ala te verifica, nu la scula, te verifica asa tensiune, chestii genul asta, pentru ca atunci cand faci sex, tensiunea se duce si ea in sus ca scula laughing

Daca ai probleme cu inima, nu prea se recomanda. Daca esti sanatos la inima, atunci poti folosi pilule de astea minune.

Cele mai bune sunt cialis, astea is cele mai bune care is pe piata la ora asta.
Chestia este ca daca sa zic iei o singura pilula, poate sa nu se intimple nimic, asta pentru ca organismul tau e liuat asa pe nepregatite, pe neanuntate.
Sau ppoate sa reactioneze.Eu din ce stiu, ce am citit, ce am citit, la doctori urologi, ti se da prima data pilule cu doza cea mai mica, sa le iei o luna de zile, zi de zi, apoi, tu vei stii daca doza aia e buna sau trebuie marita.

Dupa, odata ce stii ce doza ai nevoie, poti lua pilule doar inainte sa faci sex.
Ce stiu sigur, Cialis tio face cum am spus beton, bati cu ea in masa, fuge femeia de tine laughing bine asta daca ai si scula destula.

La barbati in ce priveste chestia asta, is revolvari, nu-i rezolvare sa tio maresti, dar de ridicat, ridici masina cu ea in loc de crik laughing

Ce arati tu e altceva, pentru afectiuni, asta pentru ca prostata daca e cu probleme, daca are infectie, daca ai infectie urinara, iti afecteaza si scula.

Daca insa nu ai probleme, dar scula nu isi mai face treaba, poti folosi pilulele astea Viagra, Cialis, mai sunt si altele, dar astea is cele mai bune.

Ca idee, poti sa folosesti si aftermarket, sau Generric asa se numesc la medicamente, nu neaparat pilule facute de brandul ala.

Generic este aceiasi pilula, dar facuta de alta fabrica, facut de alt brand, dar efectele, substanta e aceiasi.

Stiu astea ca am avut si eu infectie, cit am luat antiobiotic, doctorul a spus cas tinar si nelinistit, sa iau cialis, sa nu stau pe uscat pana trece, asa am vazut efectele ce le-am spus.

Insa te cauta ala de tensiune, te intreaba etc. Pilulele astea se dau cu reteta, asa ca ajungi tot la doctor, ori le poti lua pe internet, dar e alegerea ta, daca te stii sanatos, fara probleme cardiace, atunci baga, nu sta ca femeia are nevoie.
Spor la lucru.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca nu sunt recomandate de un medic nu au niciun efect, trebuie sa te consulte un urolog si sa iti recomande el pastile de potenta, daca ai tensiune, orice pastile ei afecteaza inima si nu ajungi la erectie ci la infarct

| sierra1 a răspuns:

Scopul lui e de a susține sănătatea aparatului urinar și a prostatei și poate că indirect, ajută și pentru ceea ce intrebi

| alexandrubt13 explică (pentru sierra1):

Pai asta ma intereseaza cu prostata dar vreau sa stiu daca nu e o reclama mai mult si fara efecte decat bani aruncati