| Ioanaaaaaaaa9 a întrebat:

Pune o întrebare

Cauta

Caută întrebări şi răspunsuri
Sănătate
Ioanaaaaaaaa9
acum 24 minute | Ioanaaaaaaaa9 a întrebat:
Buna. Am o problema si nu as vrea sa apelez inca la medic, am o intarziere menstruala de vreo 4 zile, am avut contact sexual neprotejat, dar s-a terminat afara, am avut parte de mult frig si dureri in partea stanga jos urmate de dureri la urinare, urinat des (asta durand in jur de 4 zile), ulterior m-am confruntat cu niste mancarimi, arsuri si o secretie albicioasa vreo 3-4 zile.....acum insa nu mai am niciun simptom in afara de o durere in partea stag jos ( o durere suportabila), dar menstruatia mi-a întârziat si nu stiu care ar fi cauza? Si ce as putea lua?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai putea lua drumul spre medicul ginecolog. Doar el te poate lămuri și trata eficient.

| vocea a răspuns:

S-ar putea sa fi racit sau sa ai o dereglare hormonala, un medic ginecolog ar stii mai bine.