| GMan_3569 a întrebat:

Pur si simplu, nu inteleg.Am cerut sfaturi pe TPU despre iubita mea, mi-au fost de folos. Sfaturile erau despre sex, cu prietena mea. Am facut tot ce mi s-a spus.In seara asta, am sunat-o si a venit pe la mine. Ne-am uitat la un film de dragoste si eu am inceput sa o ating, sa o gadil si sa ii spun vorbe dulci.
Apoi am facut sex. Wow! S-a simtit foarte bine, se vedea dupa tipetele care le scoatea... bineinteles de placere (gemete). Apoi am ejaculat. aveam prezervativul, nu s-a intamplat nimic, sunt sigur. cand a plecat a spus ca ma iubeste mult si tine la mine mult de tot.Am doar 14 ani si ea la fel... dar jur ca nu i-am spus nimic urat. De-aia a plecat fericita si a zis ca de-abia asteapta sa ne mai vedem sa o mai facem o data!

Apoi am sunat-o peste vreo ora sa vad daca a ajuns acasa, ea sta in alt cartier al Craiovei, si mi-a spus :"Sa ma lasi in pace, nu vreau sa te mai vad, javra!" straight face straight face Ce s-o fi intamplat? Sfaturi dau fundita numai la cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Hmm... Poi stiu ca suna ciudat dar poate ca a vrut doar sa o faca cu tine. Adica de obicei se intampla asta fetelor(unii baieti profita), mai ciudat s ai se intample unui baiat. Si totusi daca nu era virgina(si tu erai din cate spuneai in intrebarile anterioare) o fi vrut sa vada cum e sa o faca cu un tip pentru care o sa fie prima data. Si totusi e ciudat... Sau poate ca vrea sa te testezethinking Adica sa vada daca o parasesti si apoi sa se miorlaie ca ai profitat de ea. Daca o iubesti mai da-i o sansa, adica in seara asta nu o mai suna, dar sun-o maine si vorbiti. Spune-i ca te-ai simtit foarte bine, ca a fost extraordinar si ca ar fi pacat sa va certati. Anunta-ne cum mai mergewinking

24 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Si-a dat seama ca ai violat-o. O fata de 14 ani nu are discernamant si orice act sexual cu ea este un viol. Probabil dupa ce a scapat de sub influenta ta, si-a dat seama de ce s-a intamplat.

| Razvan a răspuns:

Javră e un alint, în caz că ţii cu Dinamo
Nu te sinchisi prea tare. Aşa fac unele când sunt pe stop. Le trece destul de repede.Nu mai insista. Tu ţi-ai atins scopul. Dacă ea e nebună, las-o

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cred că ar trebui să o întrebi pe ea, nu? Nu cred că suntem în măsură să-ţi răspundem pentru că pur şi simplu nu ştim. Baftă!

| EuCuTine a răspuns:

Frate ce dracu eu ti am dat sfaturile legate de sex si etc. Nu inteleg reactia poate a aflat ceva de la cine va... eu zic sa o lasi sa fac aburi de nervi azi si maine sa mergi sa vb cu ea. *** daca face asa este nebuna fara suparare. Oricum nu cred ca este ceva dificil.PNM

| Kylexy a răspuns:

Nici eu nu imi explic daca nu iai spus poate cineva ia bagat verzi si uscate in cap despre tine. alta explicatie nu imi gasesc, las-o in pace un timp sa se calmeze si apoi te va cauta ea cand se va linisti.

| morena a răspuns:

De ce nu ai condus-o tu pana acasa? O fi si asta motivul? Sa i se fi, intamplat ceva pe drum?! Insista sa aflii! Si zi-ne si noua!

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Waw... pai ai mai spus cuiva?
sun-o si intreab-o, incearca sa vorbesti cu ea happy sau discuta cu prietenele ei... tu nu poti face nimic acum decat daca, poate ai spus cuiva si el a facut misto straight face
mai multe nu stius a-ti spun...sun-o si intreab-o ce s-a intamplat cu ea.
succes:*

| purenerve a răspuns:

Probabil sa o doara un pic mai mult acum dupa ce ati facut-o sau sai para rau pentru ca a facut sex la o asemenea varsta

| GMan_3569 explică:

Frate nu inteleg nu i-am zis nimanui...nu as face asta! Ce ma gandii eu... o fi vazut cumva intrebarile mele de pe TPU? imi stie numele

| GMan_3569 explică:

Jur ca am 14 ani, sincer si eu cred ca e o varsta cam frageda... ne-a cam luat valu' pe amandoi dar ea a vrut sa facem asta. Sincer 14 ani am fac poza la buletin si o pun la profil sa vedeti...

| GMan_3569 explică:

S-a rezolvat. A vazut intrebarile mele de pe TPU si s-a simtit putin cam folosita.Adica a crezut ca eu experimentez pe ea sau ceva... Dar i-am explicat ca nu ceream decat sfaturi utile sa o satisfac si m-a inteles pfiuu straight face chiar tin mult la ea, daca o pierd, nu stiu ce fac mersi mult pentru pareri bine ca s-a rezolvat. laughing ea m-a sunat dar a zis ca nu mai intra pe TPU, adica pe contul meu... e treaba mea ce fac cica happy Si a zis ca ii pare rau ca m-a facut sa sufar Ms fetita cu ochi caprui bun sfat

| GMan_3569 explică:

Ti se pare cumva ca "boy'' din nume inseamna fata? laughing

| Houselaurie a răspuns:

Pai. poate ia povestit prietenei ei cele mai bune ce ati facut si aia eu fi bagat niste abureli si na. oricum mai las-o oleaca. chiar daca e greu. si poate isi revine.

| Actimel a răspuns:

Sincer. la 14 ani /?,, probabil ca cineva i-a spus ca i-ai striat copilaria sau ca ai profitat de ea. poate nu e din cauza ta... nu stiu. mi-am dat doar cu parerea. sper sa te ajute.

| Actimel a răspuns:

Ma bucur ca ti-ai rezolvat problema. data vitoare fi mai atent cu intrebarile de pe TPU. bafta.

| Dianka_4924 a răspuns:

Paai, chiar nu stiu de ce a reactionat asasadMooaama, poate o durea ceva dupa astabig grinSincer, nu stiu. Ei bine, eu spun ca ar trebui sa o lasi putin sa se linisteasca apoi sa o iei frumusel si sa discuti cu ea, sa o rogi sa te lamureasca. Poate ca s-a certat cu ai ei sau cine stie ce i s-a intimplat.Ai rabdare si daca peste vreo 2-3 zile nu te suna sun-o tu.Bafta mai departe!:*

| iubitica_2607 a răspuns:

Poate ai grsit nr si ai sunat la vreo fosta de a ta laughinglaughing

nu stiu poate nu eu fi placut sau si-a dat seama ce prostie a facut la 14 sa faci sex

da ma rog ti-am zis imi pare rau dar nu mai ai vreo sansa cu ealaughinglaughing

hai sa fim seriosi las-o in pace poate dupa vreo zi 2 iti va zice ce a avut

| Secretly a răspuns:

Wow 14 ani ...eu am inceput sa fac sex la 17 big grin nici nu stiutiu poate poate a meditat prea mult si s-a gindit la ceva ce se poate intimpla pe viitor si ca ar fi mai bine sa se opreasca acum, depinde de caracterul eiwinking insa cine stie poate au certato parintii de obicei parintii actioneaza foarte mult ...mai ales la asa o virsta. Cred ca ar fi bine sa o suni sa intrebi cauza macarwinking
Bafta happy

| yoo23 a răspuns:

Raspuns: 90% din fetele pana in 15 ani( chiar si mai mult) sunt proaste. Din pacate prietena ta se afla in partea de 90%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce imaginatie au unii...Ai atin-so, ea a plecat si tu ai continuat singur in baie. Urgii sexuale, la 14 ani cu tipete si gemete de film porno, ma duc sa ma culc poate visez si eu.

| machia a răspuns:

Ei bine...imagineazati cum o sa poata sa ii spuna sotului ei ca avea doar 14 ani cand a facuto...sa nu deveniti dependenti de asa ceva ca dupa aceea relatia voastra o sa se bazeze doar pe sex si nu pe dragoste succes. discuta si cu ea asta peste cateva zile

| mickey13 a răspuns:

Poate ca a aflat ca ai vorbit cu cineva despre ce ati facut si s-a suparat... altfel nu prea imi explic... sau poate ca tu esti fata si el este baiatul!

| AleCsuTsaaa a răspuns:

Uite care`i treaba. nu cred ca ai 14 anilaughinglaughing deci lasate cu minciunilewinking

| Bogdan_9890 a răspuns:

Pai eu cred ca a realizat ca a facut ceva gresit. la o varsta frageda de 14 ani la ea e posibil sa se fi gandit la asa ceva. probabil a primit si un sfat de la vreo prietena si apoi sa simtit prost alte motive nu cred ca ar fi. prietena ta are impresia ca a gresit cu ceva in ceea ce ati facut deci mai bine linisteste-o si vezi ce se intampla mai departe nu se poate termina asa oricum. bafta