| kymy a întrebat:

Raluca obligat-o pe Mihaela sa fie cu un prieten pe nume Dragos si baiatul acesta o place si el chiar voia sa fie cu ea.Aceasta nu i-a spus ca fta acea a obligat-o.Si seara ne-am dus uni dintre colegi la bancute:dragos, mihaela, eu si ink 2 colegi si eu i-am spus adv lui dragos pentru ca il plac si eram geloasa. mihaela a reunoscut dar dragos a intrebat=o daca aceasta il place a zis ca da.Atunci am luat-o de par si i-am zis sa zic adevarul. dupa 5 min el a intrebare daca si asta facea parte din provocare si a zis ca da. Ce parere aveti?
scuze am mai pus o data intrebarea da va rog raspundeti si ca sa stiti ca eu sunt cu dragos impreuna pentru ca dupa i-am spus.big grin

4 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Daca tu te bati pentru un baiat si lui ii place... poate ca va potriviti. forta bruta nu-i un argument, oamenii au grai si nu prin agresiuni trebuie sa rezolve astfel de probleme. toti oamenii sunt agresivi, numai ca unii invata sa se stapaneasca.

| AnkiCardle a răspuns:

Daca as fi in locul prietenei tale ti-as fi dat una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns nu am, dar vazand aproximativ 20 de greseli gramaticale, ca sa nu mai vorbesc de exprimare, te-as sfatui sa-i lasi naiba pe baieti si sa-ti vezi intai de carte.

| natalia_1494 a răspuns:

Nu ai facut bine.