| Ana1967 a întrebat:

Buna TPU am mare nevoie de parerea voastra..mdeci.eu tineam foarte mult la un baiat, iar chiar daca timpul a trecut si el a iesit din viata mea eu nu puteam sa l uit.iar prietenii mei faceau misto de mine pe acest subiect si spuneau ca nu o sa trec niciodata mai departe.(eu sustineam ca o sa trec ) dupa unul dintre ei mi a pus o provocare "sa stau cu urmatorul baiat care ma intreaba ' (mie mi s a parut o prostie deoarece nu doream sa fiu cu nimeni, insa ma saturasem de critica lor si a spus ca da )apoi tot ei l au pus pe unu (_un prieten ) sa ma intrebe.el m a intrebat si eu am zis da ..pana aici totul simplu."am fost" cu baiatul respectiv o saptamana deoarece regretat ca am facut pariul acela prostesc si am vb cu el sa ne "despartim".el mereu ma lua in brate si voia sa ma pupe continu insa eu refuzam.el sincer parea ca ma place cu adv..in sfarsit apoi cineva l a intrebat daca ma place si el a spus ca nu..de aici vine intrebatea mea DE CE FACEA TOATE ACELE LUCRURI DACA NU MA PLACE?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Eh, i-o fi fost rusine sa recunoasca! Dragutul de el! E foarte usor sa te joci cu sentimentele persoanelor si sa ii manipulezi, sa ii faci sa fie confuzi. Poate asta a patit si el - e doar un copil, nici macar nu stie prea bine ce e iubire, preitenie, simpatie. Deci poti cuceri pe oricine, nu te speria.