| Comatose a întrebat:

RASPUNDETI-MI PLZ! Buna.deci in vacanta cand ma plimbam cu o prietena pe faleza Braili ne-am intalnit cu o alta prietena nu foarte apropiata. ea statea pe banca cu prietenul ei, eu una am ramas masca ca prietenul ei e mai mik decat ea cu 1 an e cls 8 si il cunosteam cai de la mine din sc.atunci el m-a vazut eu fiind imbaracata cu rochita mulata el se uita la mine insistent atunci nu ma cunoscut ca eram mahiata si la scoala nu ma machiez.am aflat ca a stat cu fata accea inco saptamana si apoi s-au despartit in fine, faza e ca, cand am inceput scoala el m-a vazut si nu-i venea a crede ca sunt fata accea dupa faleza.si de la inceputul scoli si pana in ziua de azi el cand ma vede se holbeaza la mine, cand il vad ca se uita eu intorc capul si ma fac ca nu ma intereseazabig grin si asa cum ziceam defiecare data cand ma vede se uita la mine ...nu pot sa zic ca e urat e super dragut e inalt ca mine e perfect. si vineri in timp ce pleca dela sc ca avuse pana la 2 si eu am dupamiaza. eu am coborat repede sa-l vad ca na m-am indragostit:Xlaughing. el era la magazin si nu ma vazuse dar cand am intrat in sc si m-am intors la el in momentul ala se uita si el la mine.am facut rost de idul lui dupa facebook acolo la info. si de cand i-am bagat idul cred ca a intrat de 2 ori atat si l-am vagat de 1 saptamana.azi am intrebat-o pe fosta lui pr aia dupa faleza si mi-a zis ca el deobieci intra des, dar ea a zis ca saptamana asa a intrat rar, azi cam acum 4 h era on, mi-am facut curaj si l-am bagat in seama eu; Buna! el:pl mea nu mi-a raspuns.~! am niste draci ca nu mia rasp, si inainte dadusem un mass cum o cheama pe prof de roamna olaru si mai cum (este diriga lui _) si nu mi-a raspuns! help me ce sa fac? dau fundita si tot ce vreti voi, na ca a intrat acumlaughing plz help me!

Răspuns Câştigător
| I9irina a răspuns:

Auzi suna foarte disperat. chiar se vede din scris k esti indragostita lulea de el... mai incearca sa voebesti cu el., sa-i transmiti mesaje pe mess sau baga-l direct in seama cand il vezi.

3 răspunsuri:
| Sophie90 a răspuns:

Fii si u mai indiferenta ca sa nu dai semne ca esti disperata, sper ca intelegi ce vreau sa aspun.

| sanfrancisco a răspuns:

Nu mai disperatongue

| Staythere a răspuns:

Ehh. pai doar tie sa nu iti pese iti arata si el ca nu ii pasa.Tu nu dispera si prefate ca nici doi bani nu dai pentru ca el nu iti raspunde.happy
bafta=D