| MarioOnette a întrebat:

Recomandati-mi niste drame, melodrame, filme romantice care v-a atins la inima si poate va facut sa plingeti mersi anitcipat funda

6 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

DA. Armageddon, avatar,Forest gump,Green street hooligans, snatch, ceva romantic? razboiul roselor, romeo si julieta, Bafta la vizionathappy

| Sophiee a răspuns:

A walk to remember,If only,P.S.I love you,Notebook,Paris je t aime, Notting Hill, 50 First dates. vizionare placuta!

| Alyceee a răspuns:

If only, one day

| Anirock a răspuns:

Meeting Joe Black, A walk to remember, Ghost...

| Ifithrowastickwillyouleave_Ari_1995 a răspuns:

Boys Over Flowers. E serial. Il vad a suta oara si tot plang happy
Cruel Intentions. Film. Genial. Am plans la sfarsit

| Pff_Dia_1998 a răspuns:

Titanic