| geims01 a întrebat:

Revin la TPU.Acum o saptamana va spuneam ca i-am trimis amicei mele ce ne cunoastem de foarte mult timp si ne avem bine, un mesaj ca este o fata minunata, deosebita si tin foarte mult la ea. Sunt convins ca ea stia demult ca nu este indiferenta pentru mine dar cred ca am cam surprins-o cu afirmatiile mele frumoase despre ea din ultima vreme.Astfel a doua zi dupa acel mesaj am sunat-o o singura data si nu a raspun la tel. si de atunci nu am mai sunat-o nici eu.Ar fi doua variante : ma evita ca banuie ca eu as vrea o relatie cu ea si ea nu doreste, sau asteapta sa fiu mai barbat sa am curajul sa nu o mai iau pe ocolis sa-i dau de inteles ca nu este doar amica pentru mine. Poate ea nu indrazneste sa -mi raspunda la semnalele mele, are si o fetita din alta relatie ce s-a terminat de foarte mult timp si e singura de mult timp.De ce scriu atat va rog tiu ft. mult la ea si nu imi este usor.Eu pe o vreau.
Ce- ar trebui sa fac maine cand o sa ii dau telefon,vreau si eu mai multe pareri, sa ma explic la acele afirmatii. Maine vreau s-o invit in oras.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat