| anonim_4396 a întrebat:

S-a mai pus aceasta intrebare si de alti utizatorii ai acestui site...ma rog... de ce draq VOI, baietii da-ti palme la fund fetelor? In pauze la scoala incontinuu da-ti palme sau ne apucati de sani? bai dar voi suneti normali? Credeti ca noua ne convine? funda pentru cel mai intelept raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Revolution a răspuns:

Ciudat,si eu dadeam palme la fund la fete si le apucam de sani,dar stau si ma intreb acum, de ce? Habar nu am, dar o faceam.

13 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Pai depinde daca permite si fata. Eu una nu permit. Si ma inteleg destul de bine cu baietii. Dar stiu ca nu e cazu sa intreaca masurawinking Totu' tine de demnitate si respectu' de sine.

| Deny1333 a răspuns:

Sincer, cred că ei fac asta de plăcere. big grin
Şi, acum serios, ai fi capabilă să îi pipăi pe... organul cel mai "important" pentru ei? raised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim3007 a răspuns:

Pei si eu sunt baiat si dau palme : sfat nu-i mai lasa batei cand te pipaie dale o palma zgariei batei dar nu la monstenitori asa patesc si eu uneori dar sunt unele care ma lasa rolling on the floor pei batei ca o sa se opreasca cand o sa ajunga cu vanatai acasa

| Samarra a răspuns:

Nu, n-as avea tupeul neveer sa fac asa ceva, @Deny1333

| Samarra a răspuns:

@Revolution, puneti-o singurwinking
Poate sa va faca cea mai mare placere dar 100% nu ne-am atinge!

| Tiberiu4 a răspuns:

Poii cand fac treaba asta sunt excitati cand va vad cu camasa cu 2 nasturi desfacuti sau cu blugi cu fundu bombat sunt la varsta care li se urca hormonii la cap laughingeu nu fac trebuie asta da am colegi care faclaughingsi mai vor sa dea si mari in fata celorlati cand mai face trebuie asta du-te la maicasa si zil o sa se rusineze sigurlaughingsi nu o sa mai facalaughingfunda pls

| Revolution a răspuns:

Oh,dar ce crezi ca nu ne-ar place sa ne puneti mana acolo?laughingVai.chiar te rugam.

| Yuliadlke a răspuns:

Pai,dau palme la fund, pentru, ca asa se excita baietiilaughingrolling on the floor, sh le place sa le atigna pe fete pe fund sh pe sani,laughing,hee hee.

| ShadowGrl a răspuns:

laughing Baietii fac asta pentru ca sunt baietii.si nimeni(nici macar ei) nu-i poate intelege...prin urmare nu cred ca o sa gasesti un raspuns "intelept" mai ales daca vine de la un baiat laughing)) dar totusi tare intrebarea laughing))))tongue

| skzz a răspuns:

Chestia asta cu datul palmelor si apucatul de sani este. un fel de alint sau baiatul ala te place depinde daca vrei sa vb mai detaliat skizzoskilzyoos@yahoo.com buzz si funda plzz