| TabooR a întrebat:

Sa fi gigolo este o afacere asa buna?laughing)

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te simți în "stare", de ce nu!
Pa, pa.

| baru a răspuns:

Sall. Nu este o afacere buna, este foarte buna. Putin creier, si un corp frumos, esti facut pe viata. Dar, trebuie sa fi nascut pentru asa ceva. Cum se spune: Trebuie sa ai chemare. Numai tu sti. Pa!

| Andru1996 a răspuns:

laughingrolling on the floor sti macar ce inseamna sa fi gigolo?laughing
dk nu sti iti zic eu...inseamna sa stai pe banii femeii:d...nu'j poate ca e o afacere buna

| Fredie a răspuns:

Hm, chiar nu stiu ce sa ti spun. Inainte de orice cred ca ar fi util sa stii ca e un picut cam ilegal asa ceva. Adica nha, daca chiar te tenteaza cariera asta, eu zic sa nu te lauzi amicilor cu asta, nu de alta dar sa nu te trezesti cu politia pe cap. happy Nu ar strica sa mai inveti cateva lucuri asa elementare de genul gramatica limbii romane. Stiu ca gigolo nu e echivalent cu profesor universitar dar totusi: sa fi gigolo? happy Sa fii gigolo cu doi de i. Sper ca nu te ai suparat pe mine, incerc doar sa te ajut. In rest, iti recomand mult sport, o conditie fizica de nota 10, multa discretie si bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man.gandeste'te...la gigolo apeleaza cel mai mult fetele urate si babele.pentru ca ele duc lipsa...eu zic sa iti gasesti alta meserie laughing

| romina_1167 a răspuns:

Depinde de cat esti de priceput si de dotat! De asta tine numarul clientelei ce ti-o faci! Apoi vei vedea si tu cum iti merge afacerea!laughing