| MalinaC a întrebat:

Sa-i spun sau nu ca il plac?
E o poveste mai veche.E prietenul fostului, dupa despartirea cu fostul, acest prieten peste o perioada mi-a zis ca ma place iar eu n-am crezut cu toate ca imi placea.Trecuse cateva luni i-am scris eu cu gandul sa-i spun ca-l plac(da stiu cam greu a ajuns si la mine)dar avea prietena.Peste 2 luni mi-a scris, a zis ca atunci cand i-am scris nu cu el am vorbit ci cu asa numitul "fostul".OK in fine mi-a propus sa ies cu el si niste prieteni in oras sa mai treaca timpul, eu cu gandul ca ceva o sa se intimple o sa vorbim despre tema ceea insa... nimic.M-a adus acasa si mi-a zis pa pa! Socata si trista.Peste o saptamana deja eu nu aveam rabdarea si i-am scris a dat doar "seen" acum zilele acestea abia mi-a raspuns si am mai vorbit, insa din nou eu am fost ultima care ia scris si el a dat doar "seen".Nu mai inteleg nimic, ce vrea? De ce imi mai scrie? Cind deja l-am uitat a aparut din nou acum ma gindesc daca merita sa-i spun ca-l plac sau nu? Nici macar nu stiu daca ma mai place.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce urat!
Niciodata, dar absolut niciodata nu te muti d ela un iubit, la prietenul iubitului, mai ales cand ala are deja iubita!
Probabil ca si-a batut joc de tien cu buna stiinta, ceea ce, sincer meriti.

| User237384 a răspuns:

Nu merita efortul! Parerea mea este ca trebuie sa îl uiți! Vei găsi băiatul potrivit care ar face orice sa stea in preajma ta! Nu are rost sa oferi atenție unui om care nu o apreciază. Încearcă sa uiți de el și sa devii indiferenta. Eventual dacă te caută din nou, aplica aceiași metoda ca el: seen! Ai răbdare, orice sac își are petecul! Știi vorba, nu? happy

| Altcineva2240 a răspuns:

Sau