| zSchizophrenic a întrebat:

Sa incep asa.Eram la o fata acasa, si stateam cu prietenul meu in pat, linistiti.Am inceput sa ne jucam, alea, alea, si dintr-o data imi spune ca a ejaculat. Cert e ca eram amandoi imbracati. El era putin ud pe pantaloni, iar cand m-am uitat la mine, aveam un pic alb.Se poate sa fii ramas insarcinata? Amandoi aveam si chiloti si pantaloni.Sunt foarte speriatacrying. El imi spune ca n-am de ce sa-mi fac griji, dar nu pot sa nu ma gandesccrying. Ajutati-macrying. Va rog, fara raspunsuri la mistosadFunda+Vot.

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Draga mea,sunt extrem de puține șanse să rămâi însărcinată,mai ales dacă nu ai avut parte de un contact sexual. Dacă aveai atâtea straturi de material pe tine,și el,de asemenea,e imposibil ca sperma să pătrundă patru straturi,ce naiba?!
E foarte probabil ca ceea ce aveai tu acolo „alb" să fi fost de la tine,pentru că te-ai excitat. Din nou,nicio problemă.

Dar dacă tot nu mă crezi,așteaptă să-ți vină ciclul. Dacă vine regulat,la aceeași dată ca de obicei,atunci ești în afara oricărui pericol. Dacă nu,ca să-ți elimini orice urmă de îndoială,ia-ți un test de sarcină de la farmacie. Du-te cu tipul,spune-i că ești speriată,deși are dreptate,nu ai de ce să te îngrijorezi; sincer, dacă ai ajunge atât de departe încât să-ți iei testul mi s-ar părea absurd,pentru că nu ai nevoie de așa ceva.

E imposibil să fi rămas însărcinată de la atâta lucru! So, go on, have fun!
Baftă și sper că te-am ajutat. ^^

23 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti sa ramai insarcinata prin haine.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu rămâi dar nu te mai juca cu ceva cu care te poți arde!
Pa, pa.

| MajorAsshole a răspuns:

Ce nume o sa-i puneti? happy Intotdeauna ma bucur cand se naste un "micuț"

| Alina_9354 a răspuns:

Daca erai imbracata stai fara griji, sperma nu trece prin haine!
La contactul cu aerul se usuca si sunt sigura ca pata de pe pantaloni era uscata! Asa ca stai fara griji, nu ai ramas insarcinata!
Funda?:X

| rox13yy a răspuns:

Nuh,in nici intr-un caz, are dreptate prietenul tau :stai fara grija

| razvascump a răspuns:

Nu stai linistita poate ejacula si pe langa pasarica el nu ramai insarcinata decat in cazul in care ejaculeaza in tine happy asta nu este nimichappy multi isi dau drumu direct pe lenjeria ei intima :X Ca sa ramai insarcinata trebuie sa fi penetrata atata tot happy... deci funta si vot?

| Helpmeeveryday a răspuns:

Nu are cum...o data ce tu erai imbracat si nu a ejac in tine...
LOL

| TorenT a răspuns:

Nu e nici o posibilitate. Trebuie ca picaturile de "esenta" sa ajunga cel putin 3 cm in interiorul tau ca sa poti ramane gravida...

| secsilicioasa a răspuns:

Mai nu mai pune intrebari din astea daca nu stii ce inseamna sa ramai innsarcinata.Ca sa ramai innsarcinata trebuie sa faci sex adica organu lui in al tau.rolling on the floorca altfel nu am cum sa0ti spun

| vampiressa a răspuns:

Mai copii, daca nu sunteti informati corect.de ce mai faceti lucrurile astea? Evident ca nu aveai cum sa ramai insarcinata prin haine.

| UnbornChild a răspuns:

Daaa! Clar! Esti insarcinata! smug laughing

haha, nu m-am putut abtine rolling on the floor

| ShimmEr a răspuns:

Nu are cum, stai linistita.winking

| myself a răspuns:

Doamne ce oameni prosti ai adus pe pamantul asta sad

| DEX a răspuns:

Cum poti sa intrebi fara sa gandesti? straight face ROMANIAAAA!

| Mihai_5019 a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata daca nu ejaculeaza in vagin!

| stresulicy a răspuns:

In primul rand cati ani ai? 12 max 13 mai mult nu.ti dau...n.ai ce sa patesti mai stai linistitawinking

| emmyiulian a răspuns:

Nu are cum sa ramai insarcinata in felul asta, el a ejaculat fiind excitat "maxim" insa daca nu ati avut contact sexual nu ai de ce sa te ingrijorezi. Baietii ejaculeaza si in timpul somnului. Mult succes!

| annaanne3 a răspuns:

Nu ai cum sa fi insarcinata! happy In momentul in care te penetreaza ( o baaga inauntru) atunci ramai insarcinata. Daca doar iti pateaza hainele, stai chill, e ok scumpaa!:*

| cristina_2606 a răspuns:

Stai linistita! nu esti insarcinata

| anonim_1690 a răspuns:

Stai kalma nu esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ramaaaas.ai ramas.ai ramas.corigenta la anatomie.si soxologie.

| Bl4Ck4nG3LInTh3D4rCk a răspuns:

Nu ai ramas happy

| HotGirlCool a răspuns:

Mey stai calma ca nu esti.Dar cati ani ai? thinking