| Mozocel a întrebat:

Sa luam urmatorul scenariu:

Eu ii spun ca o plac, iar ea imi confirma acelasi lucru, totul bine pana aici. Problema este mai departe, cum ar trebui actionez? sa o sarut imediat dupa? sau sa mai astept cateva zile...

Răspuns Câştigător
| SweetGirl_9181 a răspuns:

Parerea mea...sa mai astepti cateva zile.nu trebuie sa te grabesti cu sarutul.pare un lucru''indecent''pot spune.deci mai asteapta cateva zile ca nu patesti nimic rau si p urma o poti saruta.bineinteles daca si ea vrea si e de acord. puteti sa va sarutati cat vrei 3-4 zile poti astepta.nu mai multa.succes! funda?:*

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Iti asculti instinctul

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Eu zic sa o inviti la un suc si sa va cunoasteti mai binewinkingsi apoi daca totul merge bine ai timp sa o sarui dupa.hee heepoate va crede ca esti disperat daca o vei saruta direct dupa.nu stiu vezi cum e mai bine.baftawave

| EusicutineegalNOI a răspuns:

O saruti imediat. Ce sa mai astepti daca iti zice ca te place? Dupa va crede ca esti timid si crede-ma multor fete nu le plac timizii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand e vorba d fete nu e bine sa astepti prea mult. Fetele sunt foarte complicate! Acum depinde si d varsta si fel d a fi! Urmareste toate semnalele care ti le transmite corpul ei.privirea.

| Mozocel explică:

Eu am 20, ea 17, ne cunoastem asa destul de bine, am mai iesit, dar nu am adus niciodata subiectul asta in discutie...