| Ukkka a întrebat:

Vreau sa sarut pe obraz un tip pe care il cam plac. Dar sa fim singuri. Cum ar trebui sa actionez cand il voi saruta? Cu calm si dupa sa astept sa imi zica ceva sau repede si dupa safug pe scari? Vreau pareri! Funda o dau dupa ce fac asta!

9 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Ododo, ce intrebare draguta :3.Eu as zice sa nu fugi...la urma urmei e doar un pupic pe obraz. Daca vezi ca incearca sa te respinga dupa, poti sa te scoti din incurcatura spundand ca e doar un pupic, ce naiba laughing. Poate te place si acel pupic se va transforma intr-un sarut smug.

| Wehrmacht a răspuns:

Fugi pe scari. Sper sa te impiedicilaughing
Saruta-l si ramai in bratele lui sau ceva de genul asta...

| ElenaSA a răspuns:

Daca fugi poate parea romantic, dar nu vei stii care este continuarea, un sarut adevarat sau cine stie ce vrea sa-ti spuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i dai un pup de sa vada stele verzi. nu fugi ca poate vrea mai mult, iti tai singura craca daca fugi happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il saruti pe obraz si apoi il strangi in bratelaughing.
Nu fugi o sa creada ca e o provocare sau un bullshit din asta si nici nu o sa mai vrea sa vorbeasca cu tine.

| Auslesse a răspuns:

Ia vezi cu fugitu` asta... poate din neatentie, in timp ce fugi, te mai si impiedici pe scari!

| BlueViP a răspuns:

Ce sweet! Pai ai putea sa-i ceri sa faca ceva pentru tine si drept recompensa sa-l saruti pe obraz! Dupa ar trebui sa ramai sa poate sa-l strangi in brate. Nu va iesi prea mult in evidenta, dar daca nu asta vrei si daca vrei sa-i atragi atentia ai putea sa-l sarut la marginea buzei, adica sa-i atingi putin coltul.

Daca vrei ceva care sa iasa in evidenta mai mult ai putea sa-i spui cand vei fi singura cu el ca ti se pare dragut si sa-l saruti pe obraz, dupa care sa te ridici (in cazul in care stateati pe o banca in parc) calma si sa te indepartezi incet. Poate va deveni ca un scenariu de film! Daca te prinde de mana ca in filmele indiene si te intreba ce ai vrut sa spui, tu sa lasi privirea in jos si sa=i zici ca ar trebui sa=si dea seama... Ce romantic!

| SlenderWomen a răspuns:

Faci ca cei din filme:iti saruti palma ca si cand ai vrea sa ii trimiti un sarut si apoi ii dai cu oalma aceea peste obraz

| Mondo a răspuns:

laughing Foarte draguta intrebarea ta. Parerea mea de "baiat" adica cum mi-ar place mie sa reactioneze o fata.
Un moment linistit de singuratate. un moment in care se apropie incet incet de mine, intigand mana`sa catre mana mea. Iar apoi brusc sa ma sarute pe obraz. APoi in momentul ala doar sa te uiti in ochi lui... De acolo se va intelege tot. Daca chiar doreste ceva impreuna cu tine, va continua, daca nu, cel mai probabil va pleca. big grin Succes :*