| iiConspire a întrebat:

Sa va pun o intrebare mai ciudata.....imi place muuuult de o fata cu care nu prea vorbeam iar cand am invatat un truc magic invatat de la un prieten si i l-am aratat o fost impresionata, toata ziua o stat pe langa mine si pentru ca stiu un singur truc dupa cateva zile nu ma mai baga in seama..deci va rog ori sa imi dati niste sfaturi cu care sa pot sa o,, cuceresc,, sau un site de pe care sa iau carti cu trucuri

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai nevoie de trucuri ca sa o cuceresti, nu merita efortul.

| iiConspire explică (pentru Brigaela):

Iti multumesc am inteles ce ai vrut sa spui happy

| jhonnppo a răspuns:

E complicat frate..lasa-le dracul de trucuri incerca sa vorbesti cu ea. sa fiti mai intai prieteni dupa iubiti. big grin Parerea mea